Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 3744
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Przed nami V Rajd Pieszy – WKB

Piątek, 22 czerwca 2012, 12:38
Aktualizacja: 12:39
Autor: PAW
REGION: Przed nami V Rajd Pieszy – WKB
Fot. Jarosław Słomowicz
29 czerwca uczestnicy wyruszą na trzydniową wycieczkę, której trasa będzie tradycyjnie przebiegać w pobliżu granicy polsko–czeskiej, zarówno po stronie polskiej jak i czeskiej.

W tym roku pierwszego dnia zbiórka w Wałbrzychu (Bar U Stasia ul. Blankowa) godz.16:00. Punktualnie o 17:00 odjedzie autobus, który zabierze rajdowiczów do Andrzejówki (spóźnialscy jadą na własny koszt do Mieroszowa). Z Andrzejówki czeka ich przejście do Mieroszowa na nocleg. Nocleg na hali sportowej – należy ze sobą zabrać materac/karimatę i śpiwór.

Drugiego dnia z Mieroszowa piechurzy udają się za polsko-czeską granicę (Broumovské stěny), po czym wracają do Mieroszowa. A trzeciego dnia powrót do Wałbrzycha (również pieszo). Każdy uczestnik powinien pamiętać o odpowiednim ubiorze. Ze względu na przekraczanie granicy państwowej, każdy musi posiadać paszport lub dowód osobisty. Organizatorzy zapewniają transport śpiworów, materacy i innych cięższych bagaży z Wałbrzycha do Mieroszowa i z powrotem. Koszt trzydniowego rajdu 80 zł. W cenę wliczony jest transport, wyżywienie, pamiątkowy certyfikat, koszulka. Organizatorzy zapewniają nocleg turystyczny, dobrą zabawę i losowanie atrakcyjnych nagród. Ze względu na zapewnienie uczestnikom transportu, ilość miejsc jest ograniczona.

Zgłoszenia prosimy nadsyłać do 25 czerwca drogą elektroniczną na adres zgloszenia@idol-wkb.pl . Liczy się kolejność zgłoszeń.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group