Sobota, 2 lipca
Imieniny: Marii, Urbana
Czytających: 6500
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Struga: Przedszkole w Strudze już działa

Czwartek, 1 września 2016, 9:31
Autor: red.
REGION, Struga: Przedszkole w Strudze już działa
Fot. Robert Bajek
Z udziałem Wójta Starych Bogaczowic Mirosława Lecha odbyło się wczoraj oficjalne otwarcie nowego, darmowego przedszkola w Strudze, połączone ze zwiedzaniem obiektu i festynem. Placówka od dzisiaj rozpoczęła funkcjonowanie.

Podczas wczorajszej imprezy dzieci mogły poznać nowe miejsce, zobaczyć przedszkolne sale, sprzęty, przygotowane dla nich zabawki, mogły skorzystać z poczęstunku, wziąć udział w grach i zabawach przygotowanych przez animatorów a ich opiekunowie mogli w tym czasie zapoznać się z propozycją darmowych zajęć, oferowanych w placówce. Na najmłodszych czekały dmuchańce, były wielkie, mydlane bańki, malowanie twarzy, żywe maskotki, helowe balony, tort i zabawa przy muzyce.

W przedszkolu, mieszczącym się w dogodnie położonym budynku szkoły w Strudze, miejsce znajdzie pięćdziesiąt dzieci, które będą podzielone na dwie grupy wiekowe. Wyremontowane sale są wyposażone we wszelkie niezbędne urządzenia, materiały edukacyjne, meble i zabawki. Do dyspozycji dzieci jest też jadalnia, nowoczesna łazienka z prysznicem, szatnia oraz doposażony plac zabaw. Od października w przedszkolu dla dzieci odbywać się będą darmowe zajęcia, takie jak między innymi teatrzyki, gimnastyka korekcyjna, judo, język angielski, rytmika czy akademia dźwięku i tańca. Przedszkole będzie czynne od godziny 5.00 do 18.00.

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group