Czwartek, 2 lipca
Imieniny: Marii, Urbana
Czytających: 2021
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Przegląd Kolęd i Pastorałek

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 14 stycznia 2019, 15:44
Aktualizacja: 15:51
Autor: red
Fot. organizatorzy
12 stycznia w Ośrodku Społeczno–Kulturalnym Spółdzielni Mieszkaniowej Podzamcze w Wałbrzychu odbyła się kolejna edycja Przeglądu Kolęd i Pastorałek w wykonaniu przedszkolaków.

Przy specjalnie zaaranżowanej scenografii, dla licznie zgromadzonych widzów maluchy zaśpiewały znane kolędy i pastorałki, grały na instrumentach muzycznych oraz zaprezentowały krótkie inscenizacje.

Wszystkie występujące dzieci otrzymały paczki z prezentami, które wręczyły m.in. Sylwia Bielawska – zastępca Prezydenta Miasta Wałbrzycha, Maria Romańska – Przewodnicząca Rady Miejskiej oraz Małgorzata Wiłkomirska – Radna Rady Miejskiej. Przegląd Kolęd i Pastorałek zorganizowany został ramach 27 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas imprezy kwestowano do specjalnych puszek. Współorganizatorem wydarzenia było Przedszkole Samorządowe nr 14 „Bajkowa chatka”.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
2
50%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
25%
Złości
1
25%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Moherowy Pisior 20-01-2019 14:28
Goje ja was tylko ostrzegam. Za tę nienawiść do Narodu Wybranego Izraela. nadciąga koniec Polski. Z tego pijaństwa, nieróbstwa, braku wykształcenia i lektury książek zrodził się w waszych głowach antysemityzm. Polacy, kiedy w koncu zaplacicie nam za wasze zbrodnie na narodzie zydowskim? Mam 16 lat i należę do 6 milionowej społeczności Izraelskiej w Polin. POLACY jak mamy żyć wspólnie w jednym domu? - Polsce jak u was taka nienawiść,rasizm,antysemityzm i ksenofobia panuje w stosunku do waszego Wybranego przez Boga jedynego Narodu Izraelskiego. A od Izraela pochodzi wasza religia i królowa i król(Maryja,Jezus) i wszystko co macie. Sami z siebie byście dalej skakali po drzewach. Pamiętjcie my sobie nie pozwolimy na antysemityzm, zobaczcie jak zwalczamy takie zachowania w Palestynie i innych krajach nam nieprzyjaznych. Nie zapominajcie, że nasi dygnitarze i zarządcy z PISU mieli i zawsze będą mieli najlepsze stosunki z Narodem Wybranym w historii naszej Polin. Razem z Johnym Danielem i Ojcem Rydzykiem palili świeczki na Chanuka wszyscy zakładali tam tradycyjne ubranie w jakim chodzą ludzie z narodu wybranego. Śpiewano wspólnie Ha wa na gi la. Uważajcie co piszecie.Cała Polska to dawne Polin i każdy Polak który mieszka w Polin powinien płacić podatek katastralny. Pamiętajcie, ze zanim nad Wisłą pojawili się Słowianie, na ziemiach tych już był naród wybrany, stąd Polin - tu spocznij - nazwę którego Słowianie przyjęli, choć jej nie rozumieli i z czasem wypaczyli z Polin na Polskę.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group