Środa, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 2734
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Przetargi i nabór na inspektorów nadzoru w Aqua–Zdrój

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 26 listopada 2012, 13:38
Aktualizacja: Wtorek, 27 listopada 2012, 7:47
Autor: red
Fot. mlegierska
Spółka Aqua–Zdrój ogłosiła konkurs na trzech specjalistów, którzy będą odpowiadali za nadzór nad pracami budowlanymi. Ruszają też trzy nowe przetargi.

Odpowiedzialna za budowę Aqua-Zdroju spółka poszukuje inspektorów nadzoru ogólnobudowlanego, sanitarnego i elektrycznego. Potencjalni pracownicy powinni mieć wykształcenie wyższe techniczne, minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe na aplikowanym stanowisku oraz być biegli w przepisach budowlanych, BHP i przeciwpożarowych.
- Inspektorzy nadzoru to osoby niezwykle istotne z punktu widzenia realizacji inwestycji. Będą oni odpowiadali za prawidłowość i jakość wykonywanych prac. Ich zatrudnienie to także ważny krok w kierunku wyłonienia nowych wykonawców inwestycji – tłumaczy Artur Wylandowski, specjalista do spraw komunikacji społecznej Spółki Aqua-Zdrój.

Oferty pracy można nadsyłać do 4 grudnia.

Spółka ogłosiła także trzy nowe przetargi. Główny inwestor największej w Wałbrzychu budowy poszukuje firm, które dokończą prace przy Potoku Szczawnik, parkingu na 500 miejsc, drogach dojazdowych do obiektu oraz zrealizują zamówienie na wykładziny.

Szczegółowe informacje dotyczące przetargów i pracy dostępne są pod adresem internetowym – bip.aqua-zdroj.pl w działach: Przetargi oraz Nabór do pracy.

Ukończenie największej w Wałbrzychu inwestycji zaplanowane jest wiosną przyszłego roku.

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group