Czwartek, 4 marca
Imieniny: Eugeniusza, Kazimierza
Czytających: 3189
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: PrzeWAŁka – BILETY DLA CZYTELNIKÓW!!!

Piątek, 29 kwietnia 2011, 20:34
Aktualizacja: Poniedziałek, 16 maja 2011, 9:51
Autor: red
Wałbrzych: PrzeWAŁka – BILETY DLA CZYTELNIKÓW!!!
Fot. organizatorzy
Już 13 i 14 maja czekają nas emocje związane z Giełdą Kabaretową „PrzeWAŁka”. Mamy dla naszych czytelników dwie pojedyncze wejściówki na tę imprezę.

By wygrać jedną z pojedynczych wejściówek wystarczy wziąć udział w naszym konkursie i odpowiedzieć na pytanie, które brzmi: Czy w tegorocznej „PrzeWAŁce” będzie można obejrzeć występ kabaretu Paranienormalni?

Odpowiedzi należy wysyłać na numer 7116 w treści smsa wpisując: PT.KONW:PR.TAK lub PT.KONW:PR.NIE

Na odpowiedzi czekamy do czwartku 12 maja do godziny 15.00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie.

Cena smsa 1 zł + VAT.

Sześć kabaretów konkursowych: Tera Jem, Paweł Reszela, Dabz, Wyjście Ewakuacyjne, Katarzyna Sobieszek oraz Kałasznikof wystąpią podczas tegorocznej Ogólnopolskiej Giełdy Kabaretowej PrzeWAŁka. Programy ocenią: Katarzyna Piasecka, Stefan Friedmann, Jacek Fedorowicz, organizatorzy, publiczność i dziennikarze.

Przeszło 30 zgłoszeń napłynęło do Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na 13 już Ogólnopolską Giełdę Kabaretową „PrzeWAŁka”. Kabarety prześcigają się w skeczach, modne stały się stand– upy.
- Teraz trzeba wybrać 6 grup lub osób, które zdecydowały się na monologi (wspomniane stand-upy). Zachwyca nie tylko pomysł na dobry humor, ale coraz lepszy warsztat, prezentowany także przez młode grupy. Najlepsi z najlepszych wystąpią w maju przed publicznością i jurorami – mówi dyrektor WOK, Jarosław Buzarewicz.

W wyborze pomaga także Aneta Talkowska z Piwnicy pod Baranami, od kilku lat związana z PrzeWAŁką, laureatka jednej z pierwszych edycji.
- To wydarzenie, które mocno mobilizuje środowisko kabaretowe. Kochamy PrzeWAŁkę za wszystko – mówi Aneta Talkowska.

Najbliższy etap „przeWAŁkowania” grup kabaretowych już 13 i 14 maja 2011 roku. Od godz. 18.00 w Hotelu „Maria” kabareciarze będą leczyć publiczność podczas dwudniowej terapii śmiechem, bo każda impreza ma swój klimat. Lekarzy wyręczą: Kabaret Paranienormalni, Grupa Rafała Kmity, Kabaret Chyba oraz sześć kabaretów konkursowych. Biały personel: Aneta Talkowska i Maciej Półtorak z Piwnicy pod Baranami. Jury, prawie jak eNeFZet: Katarzyna Piasecka, Stefan Friedmann, Jacek Fedorowicz.
- Terapia składa się z: 10 godzin śmiechu, dancingu zapoznawczego (w pierwszym dniu imprezy), gali wręczania nagród (w drugim dniu imprezy). Szpitalne stroje mile widziane – zaprasza Joanna Kakuba, kierownik impresariatu WOK.

Ilość miejsc jest ograniczona. WOK prosi o szybką rezerwację. Uprasza się także szanownych pacjentów o zabranie garstki leków na ból brzucha (oczywiście ból ten wywołany będzie śmiechem). Bez obaw! Lekarze i pielęgniarki będą na miejscu.

Zapraszamy na stronę przewalka.pl.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group