Czwartek, 7 lipca
Imieniny: Cyryla, Metodego
Czytających: 3807
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Przychodnia "Krzysztof" przyjmuje zapisy

Środa, 8 lipca 2020, 6:19
Aktualizacja: Czwartek, 9 lipca 2020, 8:32
Autor: red
Wałbrzych: Przychodnia "Krzysztof" przyjmuje zapisy
Fot. red
Nowa filia Przychodni „Krzysztof” otwarta – trwają zapisy pacjentów.

Filia Przychodni „Krzysztof” przy Obrońców Westerplatte 39 w Wałbrzychu już otwarta. Kameralna placówka podstawowej opieki zdrowotnej stawia na kompleksowe i indywidualne podejście do pacjenta oraz na łatwy dostęp do lekarzy.

Filia Przychodni „Krzysztof” na Piaskowej Górze w Wałbrzychu działa od początku czerwca. Placówka sieci Przychodni Lekarskich Świat Zdrowia znajduje się w sąsiedztwie dużego centrum handlowego, na parterze wyremontowanego budynku, w którym mieści się również centrum rehabilitacji, punkt badań laboratoryjnych, szkoła podstawowa oraz przedszkole. Dostępność przychodni to jeden z wielu jej atutów.
- Sąsiedztwo placówek edukacyjnych skłania do działań na rzecz rodziny. Zgodnie z naszą wizją, chcemy być prawdziwą, rodzinną przychodnią lekarską, jednocześnie nastawioną na indywidualne podejście do pacjenta oraz dostępność do cenionych lekarzy specjalistów – podkreśla lekarz Mirosław Lubiński, kierownik do spraw Sieci Placówek Medycznych Przychodni Lekarskich Świat Zdrowia, do której należy Przychodnia „Krzysztof” i jej filia.

Nowa placówka realizuje usługi w ramach kontraktu z NFZ. Działa codziennie w godzinach 8-15, oferując porady lekarzy rodzinnych, pediatry dr Barbary Baranowskiej, doświadczonej, powszechnie cenionej w Wałbrzychu lekarki.

W zespole są również lekarze, których walorem są wąskie specjalizacje – oprócz lekarzy medycyny rodzinnej jest lekarz chorób wewnętrznych, a jeden z przyjmujących tu internistów jest nefrologiem.

We wszystkich obecnie placówkach zdrowia w związku z pandemią COVID obowiązuje nowy reżim sanitarny. Podobnie jest w nowej filii. Pacjenci najpierw umawiani są na konsultację telefoniczną, podczas której lekarz kwalifikuje na wizytę. Badanie lekarskie w gabinecie zawsze poprzedza pomiar temperatury ciała oraz wywiad epidemiczny.

W budynku, w którym mieści się przychodnia znajduje się punkt pobrań, dostępny dla pacjentów filii.
– Pacjenci nie muszą więc daleko jeździć, żeby wykonać podstawowe badania, zlecone przez lekarza – podkreśla kierownik przychodni.

Wyróżnikiem nowej placówki jest kompleksowe podejście do potrzeb pacjenta, poza usługami lekarzy w ramach podstawowej opieki zdrowotnej, dostępem do punktu pobrań w swojej ofercie placówka ma również płatne zabiegi rehabilitacyjne. Zespół doświadczonych fizjoterapeutów, masażystów i instruktorów odnowy biologicznej realizuje takie zabiegi jak masaże suche, krioterapię miejscową i ogólnoustrojową, kinezyterapię, hydroterapię, fizykoterapię.

Pacjentów nowo otwartej filii na pewno ucieszy zarówno łatwy dostęp do przychodni, jej kompleksowa oferta, jak również parking, gwarantujący pacjentom wygodę w dotarciu do specjalistów.

Numer telefonu do nowej filii Przychodni „Krzysztof”: +48 74 664 30 87.

Twoja reakcja na artykuł?

15
50%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
2
7%
Smuci
2
7%
Złości
11
37%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group