Poniedziałek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 4134
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Przyjdź na wernisaż

Wtorek, 21 stycznia 2020, 6:30
Aktualizacja: Środa, 22 stycznia 2020, 8:35
Autor: red
Wałbrzych: Przyjdź na wernisaż
Fot. organizatorzy
Zapraszamy na wernisaż wystawy Teresy Kuzio, która odbędzie się 25 stycznia o godz. 18.00 w Galerii na Piętrze Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury, ul. Wysockiego 29.

Teresa Kuzio – emerytowany nauczyciel przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej – Curie. Lubi porcelanę – delikatne tworzywo z którego wyczarować można przeróżne kształty, a dekorować można na rozmaite sposoby. Malarstwem zajmuje się amatorsko, malarstwo sztalugowe to pasja w pewnym okresie życia, który ma już za sobą. Teraz zainteresowana jest głównie akwarelą, która wciąż zgłębia i lubi również poeksperymentować z różnymi formami i technikami. Od zawsze w artystycznej drodze towarzyszy jej ołówek. Autorka ma już za sobą kilka wystaw m.in. w szkole Ceramicznej z kolegami nauczycielami oraz w Szczawnie Zdroju czy też Głuszycy.

Obecna wystawa jest zbiorem kilku technik tworzenia oraz przeróżnych form artystycznych np.: prace ceramiczne, obrazy olejne, prace w ołówku i akwarele.

Patrząc na prace można zauważyć, że każda umieszczona tam postać gra inną rolę – są to moi aktorzy jednej krótkiej chwili lub sytuacji z ukrytą w niej emocją. W moich pracach zawarte są też moje domysły jak mogłaby potoczyć się historia – mówi autorka prac.

Wystawę oglądać będzie można do 19 lutego.

Twoja reakcja na artykuł?

1
50%
Cieszy
1
50%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group