Wtorek, 6 czerwca
Imieniny: Danuty, Dominiki
Czytających: 4303
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Przyłapani na Piasta

Sobota, 12 czerwca 2021, 6:40
Autor: red
Wałbrzych: Przyłapani na Piasta
Fot. KMP Wałbrzych
Patrol prewencji pierwszego komisariatu zatrzymał w środę w środku nocy do kontroli drogowej samochód, w którym znajdowali się dwaj młodzi mężczyźni. Okazało się, że obaj wałbrzyszanie posiadali przy sobie narkotyki.

Zainteresowanie wałbrzyskich policjantów 9 czerwca po godzinie 2:00 wzbudził jadący ul. Piasta w Wałbrzychu samochód osobowy. Podczas kontroli policjanci zauważyli, że znajdujący się wewnątrz pojazdu obaj młodzi mężczyźni dziwnie się zachowują. Mogło to świadczyć o tym, że znajdują się wpływem narkotyków lub takie środki posiadają przy sobie.

Podczas dalszych czynności kontrolnych informacje potwierdziły się. Kierujący 20-latek miał przy sobie niewielkie ilości marihuany. Sam przyznał także policjantom, że znajduje się pod ich wpływem, co potwierdził policyjny tester. U 22-letniego pasażera mundurowi odnaleźli natomiast narkotyki w postaci metamfetaminy. Obaj spędzili więc noc w policyjnej izbie zatrzymań.

Młodzi wałbrzyszanie odpowiedzą teraz przed sądem za posiadanie narkotyków, a 20-latek dodatkowo także za jazdę pod ich wpływem. Obu grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Twoja reakcja na artykuł?

4
21%
Cieszy
1
5%
Hahaha
2
11%
Nudzi
1
5%
Smuci
3
16%
Złości
8
42%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group