Zalogowanych: 5

Wałbrzych: Przyszedł czas na zwycięstwo

Poniedziałek, 2 października 2023, 10:13
Aktualizacja: 10:18
Po kilku meczach z mizernym dorobkiem punktowym, tym razem piłkarze Górnika Wałbrzych pokonali 3–1 Zjednoczonych Żarów.

Obie ekipy zajmują miejsca poniżej oczekiwań i tym bardziej ten mecz dla obu zespołów był bardzo ważny. Górnik wyszedł na prowadzenie w 12. minucie po golu Krawczyka. Do końca pierwszej połowy kibicie nie zobaczyli już więcej goli, choć okazje ku temu miały obie drużyny. W drugiej części działo się więcej. W 68. minucie Żarów doprowadził do remisu i zrobiło się nerwowo w szeregach wałbrzyszan. Na szczęście Górnicy szybko opanowali emocje i już w 71. minucie ponownie prowadzili po trafieniu Korby. Decydujący cios biało-niebiescy zadali w 84. minucie, kiedy do siatki Żarowa trafił Laskowski.

Górnik Wałbrzych - Zjednoczeni Żarów 3-1