Poniedziałek, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 4822
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Przywłaszczył samochód

Piątek, 2 grudnia 2022, 8:15
Aktualizacja: 9:16
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Przywłaszczył samochód
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci Komisariatu Policji w Boguszowie–Gorcach zatrzymali 35–letniego mieszkańca tej miejscowości, który dokonał przywłaszczenia samochodu osobowego działając na szkodę jednej z firm działających na terenie powiatu wałbrzyskiego.

35-latek na początku września tego roku postanowił wypożyczyć samochód od jednej firm, która ma swoją siedzibę na terenie naszego powiatu, a zajmuje się tego typu usługami. Po zakończeniu umowy użyczenia – w październiku, nie zwrócił jednak nowoczesnego, markowego pojazdu i unikał kontaktu z przedstawicielami przedsiębiorstwa.

Właściciel pojazdu w żaden sposób nie był w stanie odzyskać utraconego mienia, dlatego ostatecznie powiadomił wałbrzyskich policjantów o popełnieniu przestępstwa przez boguszowianina. Wskazał także, gdzie może znajdować się samochód o wartości 100 tysięcy złotych.

Funkcjonariusze analizując zebrane informacje ustalili, gdzie stoi zaparkowany pojazd, zabezpieczyli go i ostatecznie przekazali pokrzywdzonemu. Od tego czasu sprawca przywłaszczenia pojazdu zaczął się ukrywać. Wpadł w ręce mundurowych w czwartek 1 grudnia w jednym z mieszkań przy ul. Chopina w Boguszowie-Gorcach.

35-letni mężczyzna stanie teraz przed sądem. Za to przestępstwo grozi mu teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

1
9%
Cieszy
2
18%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
4
36%
Złości
4
36%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group