Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 3733
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Czarny Bór: Przyznali kolejne "Złote Serce"

Czwartek, 12 października 2017, 10:37
Autor: PAW
Wałbrzych/Czarny Bór: Przyznali kolejne "Złote Serce"
Fot. PAW
Ryszard Nowak, szef Rady Wspólnoty Samorządowej Biały Kamień, Konradów oraz Elżbieta Jaskuła, sekretarz tejże Rady, wręczyli "Złote Serce" Elżbiecie Makuch z Czarnego Boru.

Przypomnijmy, że pomysłodawcą wręczania takiej nagrody jest radny miejski Ryszard Nowak. "Złote Serce" otrzymują osoby szczególnie wybitne i zasłużone. Na wniosek mieszkańców przyznaje je kapituła. Niedawno ta kapituła przyznała "Złote Serca" kilku wałbrzyskim oddziałom szpitalnym oraz przychodniom, bowiem tego domagali się wałbrzyszanie. Teraz przyszedł czas na Zakład Gastronomiczny "Stołówka" z Czarnego Boru.
- Elżbieta Makuch od 10 lat pomaga naszym mieszkańcom. W okresie Świąt Bożego Narodzenia czy Świąt Wielkanocnych zawsze możemy liczyć na jej wsparcie. Mieszkańcy chwalą sobie smak pierogów czy krokietów i są bardzo wdzięczni za tę pomoc - mówi Ryszard Nowak.

Elżbieta Makuch prowadzi od 24 lat Zakład Gastronomiczny "Stołówka" w Czarnym Borze. Jej zakład słynie z domowych pysznych wypieków. W corocznym konkursie na najsmaczniejsze pierogi, który odbywa się podczas Dolnośląskiego Święta Pieroga w ramach gminnych dożynek w Czarnym Borze, niejednokrotnie zakład stawał na podium.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group