Wtorek, 16 lipca
Imieniny: Marii, Mariki
Czytających: 4203
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Pyszne.pl dotarło do Wałbrzycha

Wtorek, 30 maja 2023, 11:27
Autor: red
Wałbrzych: Pyszne.pl dotarło do Wałbrzycha
Fot. użyczone
Pyszne.pl uruchamia w Wałbrzychu usługę logistyczną. Zatrudnienie znajdzie od 20 do 35 osób.

Lider rynku zamówień jedzenia online, Pyszne.pl, uruchamia w Wałbrzychu własną usługę logistyczną. Serwis planuje zatrudnić w mieście od 20 do 35 osób, które zajmą się dostarczaniem jedzenia dla lokalnych restauracji. Dzięki nowej usłudze możliwe jest zamówienie jedzenia z dostawą Pyszne.pl z restauracji, które wcześniej nie były dostępne w serwisie lub nie oferowały takiej możliwości bądź realizowały dostawy wyłącznie we własnym zakresie.

Usługa logistyczna Pyszne.pl dociera do Wałbrzycha

Lider branży dostaw jedzenia online w ramach współpracy z partnerami restauracyjnymi oferuje miejsce na platformie, dostęp do stale powiększającej się bazy klientów, a także wsparcie w codziennych działaniach operacyjnych. Dodatkową usługą jest możliwość dostarczania zamówień poprzez kurierów serwisu. Dotychczas korzystały z niej restauracje z kilkudziesięciu miast w kraju, a od teraz dostępna jest w czterech kolejnych lokalizacjach - w Zabrzu, Koszalinie, Stargardzie oraz Wałbrzychu.

Co istotne, uruchomienie usługi logistycznej serwisu oznacza powstanie w mieście nowych miejsc pracy. Serwis zatrudni w Wałbrzychu od 20 do 35 kurierów.

– Nasz model współpracy z kurierami i kurierkami wyróżnia się na rynku dostaw jedzenia w Polsce. Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, pozwalającą na elastyczny dobór godzin pracy, możliwość dopasowania pracy do innych zajęć lub studiów. Ponadto jako jedyni na rynku nie przenosimy na nich kosztów i ryzyk, m.in. proponując wszystkim stałą, gwarantowaną stawkę godzinową oraz bonusy i dodatki, a nie – co powszechne w branży – wynagrodzenie uzależnione wyłącznie od zrealizowanych zamówień. Wierzymy, że takie warunki dają kurierom i kurierkom większą pewność i przewidywalność zarobków, przy jednoczesnym zachowaniu oczekiwanej przez nich elastyczności – mówi Magda Stępniak, członek zarządu Takeaway Express, odpowiedzialna za logistykę dostaw w Polsce.

Co więcej, dzięki wprowadzeniu usługi logistycznej Pyszne.pl, mieszkańcy Wałbrzycha zyskają dostęp do dostaw jedzenia z wielu restauracji, które dotychczas nie były dostępne w serwisie lub nie oferowały możliwości złożenia zamówienia z dowozem bądź realizowały dostawy we własnym zakresie. To między innymi czołowe marki gastronomiczne, takie jak McDonald’s, ale też dobrze znane, lokalne restauracje, piekarnie i cukiernie czy sklepy.

Zamówienia z wałbrzyskich lokali gastronomicznych opierać się w większości na dostawach samochodami. Dodatkowo, kurierzy i kurierki będą wspierani przez sprawdzony już model dostaw rowerowych i skuterowych na krótszych dystansach.
Usługa logistyczna Pyszne.pl cieszy się dobrymi opiniami wśród klientów. Średni krajowy wynik ocen dostaw to 4,5/5, przy średnim czasie realizacji dowozów jedzenia przez Pyszne.pl nie przekraczającym obecnie 40 minut.

Twoja reakcja na artykuł?

16
59%
Cieszy
6
22%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
5
19%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group