Sobota, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 2776
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Rajd w Wałbrzychu – KARNETY DO WYGRANIA

Wiadomości: Wałbrzych
Sobota, 3 kwietnia 2010, 9:57
Aktualizacja: Poniedziałek, 5 kwietnia 2010, 10:20
Autor: red
Fot. red
W lany poniedziałek 5 kwietnia na Podzamczu, Poniatowie, Szczawienku i Białym Kamieniu rozegrany zostanie Rajd Castorma Auchan.

Na terenie marketów odbędzie się próba sportowa, na której będą jednocześnie rywalizować 2 załogi. Organizatorzy przewidują scenę, rampę startową, katering, dobrą pogodę i zabawę. Lokalizacja imprezy to Wałbrzych CASTORAMA. Wstęp wolny, a start o godzinie 10:00.

Dzięki nowoczesnej technice organizatorzy uruchomili Telecentrum, gdzie każdy z zainteresowanych będzie mógł zasięgnąć informacji o lokalizacji prób, ważnych telefonach, informacji o wynikach. Więcej na: TeleCentrum* 74 6606333 oraz http://www.ak-walbrzyski.pl

Organizatorzy zapewniają też dobrą muzykę. Zagrają: DJ Paulus, DJ Górnik, Dj Unique, DJ Brylok - Hip Hop, Dj Bassq DJ.

W tym roku tradycyjnie w lany poniedziałek odbędzie się 1KJS CASTORAMA stanowiący II Rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Wałbrzycha. KJS będzie składał się z 11 prób - 3 próby będą zakończone Metą Lotną. Nawierzchnia na próbach to: asfalt, szuter. Próba szutrowa posiada znamiona mini OS .Całkowita długość KJS to 90 km. Baza KJS wraz z odbiorem administracyjnym znajdować się będzie w nowej siedzibie Automobilklubu Wałbrzyskiego przy ulicy Ogrodowej 2 (parterowy budynek za Zespołem Szkół nr 5). Po odbiorze administracyjnym załogi udadzą się na BK pod market Castoramy.

Oficjalny start, przegrupowanie, meta KJS jak i próba Sz -1 (na dochodzenie) odbędą się na parkingu przed marketami. Tam też usytuowana będzie scena wraz z licznymi atrakcjami dla kibiców i załóg. Wpisowe na KJS do dnia 4 kwietnia po wysłaniu zgłoszenia wynosić będzie 100 zł, natomiast w dzień zawodów 120zł.

Wszelkie zgłoszenia można wysyłać na: dycha@ak-wb.netix.pl bądź ansk@ak-wb.netix.pl.

Na mecie na zawodników czekać będzie ciepły posiłek oraz puchary i nagrody. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się na specjalnie wystawionej scenie pod marketem Auchan.

My mamy da naszych czytelników dwa karnety wstępu tzw. Karnety „VIP-Gość”, co oznacza wejście na strefę serwisową i karnet na posiłek.

Zainteresowane osoby muszą wysłać mail na adres: redakcja@walbrzyszek.com

W mailu należy podać swoje imię i nazwisko oraz numer kontaktowy. Na maile czekamy do niedzieli 4 kwietnia do godziny 14.00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group