Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 1947
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Raport o koronawirusie

Wiadomości: Wałbrzych/REGION
Piątek, 9 października 2020, 10:42
Aktualizacja: Sobota, 10 października 2020, 8:51
Autor: red
Fot. pixabay.com
Informacja Wojewody Dolnośląskiego Jarosława Obremskiego w związku z sytuacją związaną z epidemią koronawirusa (stan na 09.10 godz. 10:30).

Mamy 250 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia, Jeleniej Góry, Wałbrzycha i Legnicy oraz powiatów: bolesławieckiego, dzierżoniowskiego, głogowskiego, górowskiego, jaworskiego, jeleniogórskiego, kamiennogórskiego, kłodzkiego, legnickiego, lubańskiego, lubińskiego, lwóweckiego, milickiego, oławskiego, oleśnickiego, polkowickiego, średzkiego, strzelińskiego, świdnickiego, trzebnickiego, wałbrzyskiego, wołowskiego, wrocławskiego, ząbkowickiego, zgorzeleckiego i złotoryjskiego.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w województwie dolnośląskim: 6404.

Aktualne dane dla województwa dolnośląskiego:

liczba osób objętych kwarantanną lub izolacją: 6553,

liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 851,

liczba osób hospitalizowanych ze względu na podejrzenie lub potwierdzenie zachorowania na COVID-19: 236,

liczba osób wyleczonych z COVID-19: 4372.

Informujemy, że bieżące informacje oraz dane są także publikowane na stronie FB wojewody dolnośląskiego: https://www.facebook.com/jobremski/ oraz na stronie internetowej Urzędu Wojewódzkiego w zakładce Biuro Prasowe: www.duw.pl

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
10%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
10%
Smuci
0
0%
Złości
8
80%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~leming wałbrzyski 9-10-2020 18:28
Ja chodzę bez maseczki i co? Jestem najmądrzejszy, wszystko wiem najlepiej , wszyscy kłamią tylko ja znam prawdę!
~Plastikowy Romek 10-10-2020 17:04
do: ~leming wałbrzyski (18:28)
Wałbrzych Wiadomości Krzyczeli, że koronawirusa nie ma, a teraz walczą o życie w szpitalu we Wrocławiu, chorzy na... Covid-19 Co dziś leczeni w szpitalu przy przy Koszarowej antycovidowcy mówią o epidemii? - Jeden z nich już nic nie może mówić, w tak złym jest stanie. A drugi już nie zaprzecza istnieniu epidemii - mówi lekarz. W szpitalu przy ul. Koszarowej we Wrocławiu o życie walczy dwoje tzw. antycovidowców. Są zakażeni koronawirusem. - To osoby, które jeszcze chwilę temu bardzo aktywnie nas obrażały, przekonywały że Covidu nie ma, że to są jakieś spiski - mówi profesor Krzysztof Simon, ordynator oddziału zakaźnego przy Koszarowej. - Dziś jedna z tych osób jest na granicy śmierci a druga może nie umrze nie ukrywa Simon. Pacjenci, o których mówi Simon, to bardzo młodzi ludzie. BRAWO SPISKOWCY!
~gohciu 9-10-2020 23:16
Dzyń w dzyń - a niedziela dubelt... Szkoda że "zachorowania" - to de facto zakażenia. Moim zdaniem ok. 70/80 % populacji bantustanu - zwanego Polską - jest zakażona, co te "drewniane testy" wykazują. I to wszystko. Reszta jest g****burzą. Nie ważne kto to nakręca. POwiacy czy PISiory są z tej samej strony. I za chwilę, "jak za Gierka" będzie, że przemysł i handel upadł bo Solidarność. Teraz - bo covid.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group