Wtorek, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 1805
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

„Raz do roku wszystkie mamy będą w szoku”

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 27 maja 2010, 13:27
Aktualizacja: 13:27
Autor: MS
Mamy przyszły obejrzeć popisy artystyczne swoich pociech
Fot. Magdalena Sakowska
Tak recytowały maluchy z Przedszkola Samorządowego nr 4 na ul. Mącznej dla kilkunastu mam, które przyszły podziwiać ich występ z okazji wczorajszego święta.

W pierwszej części przestawienia, zorganizowanego przez Joannę Zawodnią, wzięło udział jedenaścioro dzieci z grupy pięcio- i sześciolatków. Dzieci zaśpiewały trzy piosenki, zatańczyły taniec Anastazja i wykonały scenkę rodzajową na temat Dnia Matki, recytując z pamięci dość długie kwestie solo i chórem. Na koniec odtańczyły wiosennego rock-and-rolla. Udało im się nawet wykonać dwa obroty.

Potem przyszła pora na pokaz umiejętności języka angielskiego. Maluchy zasiadły w kółku wokół nauczycielki, Agaty Kuchty i odpowiadały chórem na pytanie „what is it?”, określając pokazywane obrazki i popisując się słownictwem z różnych zakresów, takich jak rodzina czy wieś. Śpiewały też angielskie piosenki i recytowały wyliczanki. Mamy w skupieniu robiły zdjęcia.

Potem przyszła pora na poczęstunek i najprzyjemniejszy moment – wręczenie mamom laurek i prezentów. Kolejne grupy przedstawiały swoje programy wczoraj i dzisiaj.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group