Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 3161
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: "Raz, Dwa, Trzy" w Marii

Sobota, 19 listopada 2011, 15:35
Aktualizacja: 15:40
Autor: Sven
Wałbrzych: "Raz, Dwa, Trzy"  w Marii
Fot. Sven
Wystarczy powiedzieć Raz, Dwa, Trzy, by sala koncertowa wypełniła się publicznością. Tak właśnie stało się w piątkowy wieczór w Hotelu Maria w Wałbrzychu.

Znany od dwudziestu lat zespół był koncertował w Wałbrzychu wielokrotnie. Za każdym razem przyciągają liczną grupę słuchaczy ceniących refleksyjne teksty Adama Nowaka i ciekawą muzykę. Nic więc dziwnego, że na koncercie stawiło się kilkaset osób.

Ostatnią płytę zespół Raz Dwa Trzy wydał w ubiegłym roku pod tytułem „Skąddokąd”. Również w 2010 roku wydany został album koncertowy „Raz, Dwa, Trzy – Dwadzieścia”. To ostatnie wydawnictwo uświadomiło wszystkim, że zespół towarzyszy nam już dwie dekady. W tym czasie wydali dziesięć płyt, zagrali setki koncertów i zdobyli ponad dwadzieścia nagród muzycznych.
W piątek usłyszeliśmy głównie utwory z ostatniej płyty, ale także z albumów „Sufit” czy „Trudno nie wierzyć w nic”. Nie zabrakło także wielkich przebojów, między innymi : „I tak warto żyć", "Czy te oczy mogą kłamać?", "Trudno nie wierzyć w nic", "Jutro możemy być szczęśliwi".

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group