Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 1864
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Razem Przeciw Zagrożeniom 2017

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 6 kwietnia 2017, 12:00
Autor: Robert Bajek
Fot. Robert Bajek
Wczoraj w Hali Wałbrzyskich Mistrzów przy ulicy Wysockiego w Wałbrzychu odbyły się eliminacje w ramach turnieju "Razem Przeciw Zagrożeniom 2017".

Jest to już 21. edycja tego turnieju, będącego formą edukacji dzieci i młodzieży, dostarczania wiedzy na temat zagrożeń, kształtowania zachowań i uświadomienia przyczyn patologii społecznej. Organizatorem turnieju są: Komenda Miejska Policji, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej, Straż Miejska, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, Nadodrzański Oddział Straży Granicznej, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego i Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua Zdrój.

Do rywalizacji przystąpiło 10 zespołów z wałbrzyskich szkół gimnazjalnych: PG 1, PG 12, PG 13, PG 7, PG 2, PG 4, PG 9, PG 11, PG 6 i Gimnazjum Menadżerskiego. Uczestnicy rywalizowali zarówno w konkurencjach sprawnościowych jak również teoretycznych, odpowiadając na przygotowane przez organizatorów pytania. O zajętym w klasyfikacji generalnej miejscu decydowała suma punktów ze wszystkich - zarówno teoretycznych jak i sprawnościowych zadań.

Do ścisłego finału, który zostanie rozegrany w najbliższą środę w Hali Wałbrzyskich Mistrzów przy ulicy Wysockiego w Wałbrzychu, zakwalifikowały się drużyny z czterech szkół: PG 2, PG 9, PG 12 i Gimnazjum Menadżerskiego. Start o godzinie 10.00.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group