Czwartek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 3186
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Reaktywacja WOK–u na Piaskowej Górze okazała się sukcesem

Wiadomości: Wałbrzych
Wtorek, 14 marca 2017, 6:39
Autor: red
Fot. WOK Wałbrzych
Trzy dni intensywnej imprezy w nowo wyremontowanym budynku zakończyły się sukcesem.

Wałbrzyszanie mieli okazję bawić się na koncercie boskiej Bovskiej, spotkać się z inspirującym Tomaszem Raczkiem, wziąć udział w warsztatach tanecznych prowadzonych przez instruktorki ze słynnej wrocławskiej Street Dance Academy, spróbować swoich sił podczas warsztatów folklorystycznych, a nawet zrobić swój własny teatr cieni! Przez trzy dni budynek WOK na Piaskowej Górze zamienił się w salę koncertową, scenę teatralną i salę kinową w jednym! Zabawy nie było końca i.… końca nie będzie! Bo uroczyste otwarcie Piaskowej Góry to tylko preludium do dalszych działań kulturalnych i wspaniałej współpracy z Biblioteką pod Atlantami, która przecież mieści się w tym samym budynku. A skoro o współpracy mowa, to już w najbliższą środę dzięki bibliotece, w sali eventowej WOK będzie gościła znana pisarka, wałbrzyszanka, zdobywczyni literackiej Nagrody Nike, Joanna Bator.

WOK nie zwalnia tempa, a #coolturalnareaktywacja wciąż się dzieje! Pierwszy tydzień zajęć w pachnących nowością ścianach właśnie rusza. Zajęcia taneczne dla maluchów, zumba Fit dla ich Mam (i nie tylko Mam), język angielski z muzyką dla dzieci, język angielski (tym razem bez muzyki) dla dorosłych, zajęcia szachowe dla wszystkich, zajęcia plastyczne z artystami z MAL- AMATU to dopiero miły początek. Będzie tego jeszcze więcej! A jeśli masz pomysł na oryginalne zajęcia i chcesz w nich uczestniczyć – napisz do nas, a gwarantujemy, że „…będzie pan zadowolony, małżonka będzie zadowolona, wszyscy będą zadowoleni” jak mówi Robert Górski.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~wrth 14-03-2017 13:46
Przygrywka do połączenia biblioteki z WOK-iem.
~Czytelnik 14-03-2017 21:41
Skoro ZPiT "Wałbrzych" został wchłonięty, to dlaczego w dalszej kolejności nie Biblioteka? A później wszystko pod szyld Starej Kopalni...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group