Wtorek, 16 czerwca
17°C Jelenia Góra

Recytowali na medal

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Za nami eliminacje Miejsko – Gminne Gminy Mieroszów XXVI Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego PEGAZIK.

Kat. Młodsi, klasy 4 - 6: 🥇Miłosz Altheim PSP Mieroszów rn🥈Hanna Duda Mieroszów PSP Mieroszów rn🥉Marlena Tracewska Publiczna Szkoła Podstawowa w Kowalowej Wyróżnienie Martyna Korejwo PSP Mieroszów

Kat. Starsi, klasy 7 - 8: 🥇Wojciech Marciniak PSP Mieroszów rn🥈Malwina Chydzińska PSP Mieroszów rn🥉Lena Wojciechowska PSP Mieroszów Wyróżnienie Michalina Kamińska PSP Kowalowa

Jury w składzie: Maria Chmielnicka, Dorota Kolanko oraz Barbara Bukowska-Matusiewicz wraz z Wiceprzewodniczącą Rady Miejskiej Mieroszowa Grażyną Majkowską i burmistrzem Mieroszowa Andrzejem Lipińskim pogratulowali wszystkim uczniom za wspaniałe recytacje i nauczycielom oraz rodzicom za trud włożony w tak piękne przygotowanie dzieci do konkursu.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka