Niedziela, 13 czerwca
Imieniny: Antoniego, Lucjana
Czytających: 2097
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Rekordy życiowe

Wtorek, 1 czerwca 2021, 10:14
Aktualizacja: 10:22
Autor: PAW
Wałbrzych: Rekordy życiowe
Fot. LKS Górnik Wałbrzych
W sobotę na Podzamczu LKS Górnik Wałbrzych zorganizował Regionalne Zawody LDK w lekkoatletyce.

Przed Wami wyniki wszystkich naszych zawodników:

60m U12 dziewczęta:

- Hanna Hoffman - 9.39s - srebro, PB
- Kinga Wąs - 9.97s PB
- Zofia Michalak - 10.43s PB
- Maria Siara - 11.32s
- Zuzanna Stein -12.63s
- Lena Rumijewska - 14s.04

60m U12 chłopcy:

- Mikołaj Hypki - 9.23s - złoto -PB
- Franciszek Nowicki - 11.89s

100m U14 dziewczęta:

- Anna Nastawska - 17.06s

100m U14 chłopcy:

- Michał Mazur - 14.55s - srebro
- Tomasz Rumijewski - 14.68s - brąz - PB

300m U14 dziewczęta:

- Kinga Iciaszek - 48.65s - złoto - PB
- Hania Mielniczuk - 50.84s - brąz - PB
- Lena Golec - 51.18s PB
- Kornelia Suchocka - 1:00.32s
- Katarzyna Szeremeta - 1:03.00s

300m U14 chłopcy:

- Kamil Chadzikonstandinu - 49.46 - srebro - PB
- Kamil Kogut - 52.17 - brąz - PB

600m U12 dziewczęta:

- Gabriela Kęder - 1:58.45s - złoto - PB
- Marta Wiatr - 2:03.24s - srebro - PB

600m U12 chłopcy:

- Mateusz Wilczyński - 2:47.01s

1000m U14 dziewczęta:

- Natalia Rączka - 3:41.83s - złoto - PB
- Oliwia Drążek - 3:43.49s - srebro
- Hanna Konsewicz - 3:48.82s - brąz - PB
- Alicja Stefaniuk - 3:55.81s PB
- Kinga Kogut - 3:56.75s PB
- Lena Skibicka - 4:04.75s PB

1000m U14 chłopcy:

- Dabrowski Wiktor - 3:29.26s - złoto
- Patryk Wilczyński - 3:29.62s - srebro
- Antoni Grzeszak - 3:36.52s PB
- Michał Osajda - 3:59.75s

Skok w dal U12 dziewczęta:

- Julia Kępińska - 4,70m - złoto - PB

Skok w dal U12 chłopcy:

- Kacper Leński - 3,63m - złoto - PB

Skok w dal U14 dziewczęta:

- Magdalena Piwko - 4,51m - złoto - PB
- Julia Mielczarek - 4,50m - srebro
- Julia Dziurzyńska - 4,44m - brąz - PB

Skok w dal U14 chłopcy:

- Jakub Grzelak - 4,69m - złoto - PB
- Alexander Dalecki - 3,45m - srebro - PB

Rzut piłeczką palantową U12 dziewczęta:

- Maja Sroka - 28,20 m -złoto - PB

Rzut piłeczką palantową U12 chłopcy:

- Rafał Osajda - 28m PB

Pchnięcie kulą U14 dziewczęta:

- Oliwia Kogut - 12,03m - złoto
- Wiktoria Kołaczyńska - 7,27m - brąz - PB
- Wiktoria Górecka - 6,39m PB
- Zofia Kargal - 6,35m PB

Sztafeta 6x200m MIX U12:

- Mikołaj Hypki, Julia Kępińska, Kinga Wąs, Weronika Sobańska, Zofia Michalak, Kacper Leński - 3:25.16 - złoto

Sztafeta 6x200 MIX U14:

- Kamil Chadzikonstandinu, Rumijewski Tomasz, Wilczyński Patryk, Dziurzyńska Julia, Piwko Magdalena, Kołaczyńska Wiktoria - 3:03.85s - złoto
- Iciaszek Kinga, Rączka Natalia, Mielniczuk Hanna, Drążek Oliwia, Mielczarek Julia, Dąbrowski Wiktor - 3:03.93s - srebro.

Twoja reakcja na artykuł?

2
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group