Czytających: 5121

Wałbrzych: Remis z Oświęcimiem

Niedziela, 9 lutego 2014, 12:14
Aktualizacja: Poniedziałek, 10 lutego 2014, 10:17
W kolejnym meczu kontrolnym podopieczni Macieja Jaworskiego zremisowali z Sołą Oświęcim 1–1.

W meczu przeciwko zespołowi z Oświęcimia nie wystąpił czeski pomocnik Josef Krolop, który tym samym nie będzie reprezentował barw wałbrzyskiego klubu.

Soła Oświęcim to bardzo solidna drużyna, co zresztą ten sparing potwierdził. Zespół III-ligowy dał się mocno we znaki naszym piłkarzom. W pierwszej części lepsze wrażenie sprawiali wałbrzyszanie i po akcji Oświęcimki i skutecznym strzale Folca wyszli na prowadzenie. W drugiej połowie mecz był bardzo wyrównany, a dążący do remisu goście osiągnęli swój cel w 73. minucie, kiedy jedenastkę skutecznie egzekwował Cygnar. Mimo szans z obu stron do końca meczu wynik już nie uległ zmianie.

Górnik Wałbrzych – Soła Oświęcim 1:1 (1:0)

Górnik: Jaroszewski – Wojtarowicz, Wepa, Sawicki, D. Michalak - Krzymiński, G. Michalak, Moszyk, Zinke - Śmiałowski, Folc oraz Gawlik, Oświęcimka, Bartkowiak, Surmaj, Misiak, Migalski.