Poniedziałek, 23 listopada
Imieniny: Adeli, Klementyny
Czytających: 2987
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Remont na wagę zdrowia. Nadeszła pomoc!

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 26 listopada 2009, 0:14
Aktualizacja: 0:18
Autor: Szela
Czesława i Krzysztof Imaszewscy
Fot. Szela
Po naszych artykułach o tragicznej sytuacji rodziny Imaszewskich, otworzyły się serca wałbrzyszan.

Krzysztof Imaszewski jest poważnie chory, potrzebuje specjalnych zabiegów i oddzielnego pomieszczenia. Bez kuracji grożą mu powikłania, które mogą doprowadzić nawet do śmierci. Rodzinie przyznano większe mieszkanie, ale wymaga ono kapitalnego remontu.

I tego właśnie dotyczyła gorąca prośba żony Krzysztofa, Czesławy. On sam, bardzo już osłabiony i niewidzący, niewiele może zrobić, ale Czesława biega po urzędach i instytucjach błagając o pomoc przy remoncie. Gorące apele nie pozostały bez echa.

- Firma Sirbud ofiarowała materiały budowlane, a Dekor – drzwi i okna – mówi uszczęśliwiona Czesława Imaszewska. Zgłosił się specjalista do położenia instalacji elektrycznej, a Miejski Zarząd Budynków nie zwlekał z wydaniem pozwolenia na zainstalowanie ogrzewania centralnego.

Rodzinie pomagają radne Rady Miejskiej: Renata Wierzbicka, Anna Adamkiewicz i Katarzyna Ukrzewska oraz radny Mirosław Lubiński. Pomocną dłoń wyciągnęła szefowa Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Iwona Siemińska.

- Gdyby ktoś miał niepotrzebny piec do centralnego ogrzewania, przyjęłabym z wdzięcznością – dodaje Czesława Imaszewska. Remont, od którego zależy zdrowie Krzysztofa Imaszewskiego, może się już rozpocząć.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group