Niedziela, 16 maja
Imieniny: Andrzeja, Szymona
Czytających: 2557
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Szczawno-Zdrój: Remont ulicy Mickiewicza i utrudnienia w ruchu

Sobota, 13 sierpnia 2016, 11:08
Autor: red
REGION, Szczawno-Zdrój: Remont ulicy Mickiewicza i utrudnienia w ruchu
Fot. Robert Bajek
Mieszkańcy Szczawna Zdroju muszą uzbroić się w najbliższych miesiącach w cierpliwość, bowiem tyle potrwa remont ulicy Mickiewicza w tej uzdrowiskowej miejscowości.

Remont ulicy Mickiewicza jest poważną i bardzo istotną dla Szczawna Zdroju inwestycją. Wiąże się z przebudową ul. Nadwiślańskiej. Całe zadanie zostało podzielone na kilka części i jest zatytułowane "Przebudowa ciągu komunikacyjnego, łączącego uzdrowiskową część Szczawna-Zdroju z drogami wojewódzkimi nr 375 i 376".

Oczywiście remont nawierzchni jezdni wiąże się z wymianą chodników, naprawą odwodnienia. Na ulicy Mickiewicza wyremontowany zostanie kilometrowy odcinek drogi, a na ulicy Nadwiślańskiej będzie to około 800 metrów. Prace potrwają co najmniej do końca listopada.

Trwające roboty oznaczają utrudnienia w ruchu i z tym muszą przez najbliższe miesiące liczyć się kierowcy. Ci, którzy nie muszą poruszać się ulicą Mickiewicza, powinni korzystać z innych dróg, a na tych, którzy jednak tą trasą będą jechać, czeka poruszanie się ruchem wahadłowym.

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group