Sobota, 8 maja
Imieniny: Stanisława, Wiktora
Czytających: 2290
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Szczawno Zdrój: Remont w uzdrowisku

Niedziela, 29 stycznia 2012, 9:27
Aktualizacja: 9:28
Autor: opr. PAW
REGION, Szczawno Zdrój: Remont w uzdrowisku
Fot. PAW
Trwają prace remontowe w Domu Zdrojowym w Szczawnie Zdroju.

W drugiej połowie marca 2012 roku zostanie oddany do dyspozycji gości jeden z najnowocześniejszych na Dolnym Śląsku Kompleks Rekreacyjno- Zabiegowy. Będzie funkcjonował w miejscu obecnie modernizowanego Fitness Klubu w Domu Zdrojowym przy ulicy Kolejowej 14.

W czasie półrocznego remontu, miejsce to przeobraziło się dzięki środkom pozyskanym z Regionalnego Programu Operacyjnego na projekt pod nazwą Modernizacja obiektu Dom Zdrojowy w celu podniesienia standardu usług „Uzdrowisko Szczawno- Jedlina” S.A.

Osoby poszukujące sposobu na stres i zmęczenie zostaną zaproszone do Strefy Relaksu, składającej się z trzech nowoczesnych saun, kriokomory, gabinetów masażu i drenażu limfatycznego.

Z oferty Kompleksu Rekreacyjno- Zabiegowego będą mogli skorzystać amatorzy sportów siłowych. Do ich dyspozycji przekazany zostanie nowoczesny sprzęt oraz możliwość skorzystania z usług instruktora fitness podczas treningu personalnego. Na miejscu będzie możliwość zaopatrzenia się w napoje energetyczne i preparaty białkowe.

Spółka podpisała umowę z Dolnośląską Instytucją Pośredniczącą o dofinansowanie projektu pn.: Modernizacja obiektu „Dom Zdrojowy” w celu podniesienia standardu usług „Uzdrowiska Szczawno-Jedlina” S.A.

Całkowita wartość dofinansowania przyznanego Uzdrowisku przez DIP wynosi blisko trzy miliony złotych, a całkowita wartość zadania inwestycyjnego wyniesie około dziewięć i pół miliona złotych. Wkład własny Uzdrowiska na realizację projektu wynosi w przybliżeniu sześć i pół miliona złotych.

Zadanie Modernizacja obiektu „Dom Zdrojowy” w celu podniesienia standardu usług „Uzdrowiska Szczawno-Jedlina” S.A. podzielone jest na pięć zadań:

1. Modernizacja pomieszczeń Fitness Klubu.

2. Dostosowanie obiektu do obowiązujących przepisów p.poż.

3. Modernizacja bazy hotelowej Domu Zdrojowego.

4. Rekonstrukcja i renowacja gzymsów, dachu oraz tarasów.

Budowa stacji transformatorowej i modernizacja głównej rozdzielni elektrycznej w Domu Zdrojowym.

Źródło: www.szczawno-jedlina.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group