Sobota, 2 lipca
Imieniny: Marii, Urbana
Czytających: 4880
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Reprezentanci powiatu wałbrzyskiego na trasie Bike Maratonu

Wtorek, 26 lipca 2011, 0:30
Aktualizacja: 0:31
Autor: MDvR
Jelenia Góra: Reprezentanci powiatu wałbrzyskiego na trasie Bike Maratonu
Fot. archiwum
Jelenia Góra po raz kolejny była w centrum uwagi polskiego kolarstwa górskiego. W sobotę, 23 lipca w ramach szóstej edycji Bike Maratonu rozegrano Amatorskie Mistrzostwa Polski w Maratonie MTB.

Wyniki szóstej edycji Bike Maratonu i Amatorskich Mistrzostw Polski w Maratonie MTB

Dystans Giga – 88km
1. Adrian Brzózka (Rydłutowy - JBG-2 Professional MTB Team)
2. Marek Konwa (Wilkanowo – Milka Trek MTB Racing Team)
3. Mariusz Kowal (Polanica Zdrój – BDC Team)
---
113. Konrad Pełczyński (Wałbrzych - MTB Votum Team Wrocław)

Ukończyło 113 zawodników

Dystans Mega – 59km
1. Rafał Alchimowicz (Złoty Stok - KTM Racing Team Złoty Stok)
2. Mariusz Kozak (Gliwice – MTB Team RMF FM)
3. Tomasz Kubiak (Rzeszów - LARYZEBATKA.COM)
---
34. Dawid Bujalski (Wałbrzych – KKW Jama Wałbrzych)
51. Tomasz Mach (Wałbrzych – KKW Jama Wałbrzych)
71. Mateusz Bojarski (Wałbrzych - FUJIFILM XP30)
79. Stefan Dziedzic (Wałbrzych – Corratec Eurobike)
81. Marek Kubala (Wałbrzych - MTB Votum Team Wrocław)
105. Mariusz Włochal (Wałbrzych – FUJIFILM XP30)
137. Dawid Cerekwicki (Sokołowsko – Mitsubishi Materiale Bike Promotion)
140. Maciej Kaczmarek (Wałbrzych – KKW Jama Wałbrzych)
224. Marek Pankowski (Wałbrzych)
225. Jolanta Bojarska (Wałbrzych - FUJIFILM XP30) – 14 w kategorii kobiet
243. Mariusz Rysak (Wałbrzych – BGŻ Eska)
293. Lech Marszałek (Wałbrzych)
325. Maciej Chmielewski (Szczawno-Zdrój)
351. Krzysztof Cikoto (Wałbrzych)

Ukończyło 447 zawodników

Dystans Mini – 27km
1. Sławomir Pituch (Bytów)
2. Rafał Drozdek (Nowa Sól – UKS Peleton Nowa Sól Drozdek)
3. Michał Cąpała (Gliwice – www.lemonbike.eu)
---
5. Łukasz Szymczuk (Boguszów-Gorce – KKW Jama Wałbrzych)
13. Krzysztof Rubka (Walim – KKW Jama Wałbrzych)
30. Michał Czapla (Szczawno-Zdrój – KKW Jama Wałbrzych)
31. Leon Grodzicki (Wałbrzych – BSA Pro Tour)
60. Mateusz Kulaszewicz (Walim – MTB Walim Kulaszewicz)
88. Paweł Rozdolski (Wałbrzych)
90. Paweł Samek (Kamienna Góra – KKW Jama Wałbrzych)
94. Marcin Kulaszewicz (Walim – MTB Walim Kulaszewicz)
157. Karolina Piotrowska (Wałbrzych – KKW Jama Wałbrzych) – 9 w klasyfikacji kobiet
169. Marceli Lisiewicz (Boguszów-Gorce)
173. Andrzej Mularczyk (Wałbrzych - FUJIFILM XP30)
224. Grzegorz Wosiek (Rzeczka – CKIT MTB Walim)
242. Tadeusz Kołodziej (Rzeczka – MTB Walim)
287. Marcin Adamski (Wałbrzych)
293. Justyna Kwiecińska (Wałbrzych) – 38 w kategorii kobiet
354. Paweł Jaowiak (Wałbrzych)

Ukończyło 375 zawodników

Mistrzostwa Polski elita mężczyzn
1. Adrian Brzózka (Rydłutowy - JBG-2 Professional MTB Team)
2. Marek Konwa (Wilkanowo – Milka Trek MTB Racing Team)
3. Mariusz Kowal (Polanica Zdrój – BDC Team)

Ukończyło 32 zawodników

Mistrzostwa Polski elita kobiet
1. Katarzyna Solus-Miśkowicz (Bukowina Tatrzańska - DEK Meble-Cyclo-Korona Kielce)
2. Michalina Ziółkowska (Wrocław - KTM Racing Team Złoty Stok)
3. Ola Dubiel (Jaworzno - KTM Bikeworld Women’s Racing Team)

Ukończyło 6 zawodniczek

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group