Niedziela, 25 lipca
Imieniny: Krzysztofa, Jakuba
Czytających: 2413
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Szczawno-Zdrój: Rodzinny Ekopiknik

Niedziela, 22 września 2019, 12:48
Aktualizacja: Poniedziałek, 23 września 2019, 8:35
Autor: Robert Bajek
REGION, Szczawno-Zdrój: Rodzinny Ekopiknik
Fot. Robert Bajek
W Parku Zdrojowym w Szczawnie–Zdroju odbył się wczoraj obfitujący w wiele atrakcji Rodzinny Ekopiknik.

Organizatorem Rodzinnego Ekopikniku była Uzdrowiskowa Gmina Miejska Szczawno-Zdrój. W ramach imprezy zorganizowano Eko Jarmark produktów naturalnych i rękodzieła artystycznego. Równolegle w Hali Spacerowej odbyły się uroczyste obchody Dnia Działkowca Okręgu Sudeckiego PZD, podczas których zasłużeni działkowcy i działacze odebrali wyróżnienia i nagrody.

Na przybyłych do Szczawna-Zdroju gości czekało wiele atrakcji: była strefa zabaw dla dzieci z animatorami, Angry Birds, warsztaty z recyklingu i segregacji odpadów, konkursy z nagrodami, zdobienie domków dla owadów zapylających, zajęcia plastyczne, doświadczenia chemiczne, pokazy ratownictwa medycznego, spotkanie z pszczelarzem, prezentacja pojazdu do zbierania odpadów, gry edukacyjne, a dla najmłodszych malowanie twarzy, dmuchańce, wielkie mydlane bańki i wata cukrowa.

Na Eko Jarmarku można było kupić między innymi wiele różnych rodzajów kwiatów i roślin, rozmaite sery, wędliny i wyroby masarskie, owoce, obrazy, ozdoby, biżuterię, wyroby artystyczne ze szkła, drewna i wikliny, różnego rodzaju przetwory, soki, miody i inne produkty pszczele, owoce i zabawki. Dodatkowo dla każdego uczestnika Rodzinnego Ekopikniku organizatorzy przygotowali torebkę nasion roślin miododajnych.

Twoja reakcja na artykuł?

2
50%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
25%
Smuci
0
0%
Złości
1
25%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group