Czwartek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 1993
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Rodzinny Finał Wakacji za nami

Wiadomości: REGION, Boguszów-Gorce
Wtorek, 29 sierpnia 2017, 16:27
Autor: red
Fot. organizatorzy
W ostatnią sobotę sierpnia na terenie Szybu „Witold” mieszkańcy Boguszowa–Gorc i okolic mieli okazję hucznie pożegnać wakacje. Było sportowo, rekreacyjnie, muzycznie i wbrew burzowym prognozom bardzo słonecznie. Imprezę wspólnymi siłami zorganizowali: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Boguszowie – Gorcach oraz Centrum Kulturalno–Kongresowe „Witold”.

Organizatorzy zadbali o atrakcje zarówno dla najmłodszych jak również nieco starszych odbiorców. Dla dzieci ustawiono dmuchaną zjeżdżalnię, z której maluchy mogły korzystać do woli i zupełnie bezpłatnie, był też basen wypełniony mnóstwem kolorowych piłeczek oraz basen z rybkami – specjalnie dla małych wędkarzy. Było malowanie twarzy i kręcenie balonowych zwierzaków. Przygotowano też mnóstwo konkurencji sportowo-rekreacyjnych. Atrakcje strzeleckie zapewniła grupa Enigma, wielbiciele kultury fizycznej mogli poćwiczyć z TKKF Nestor.

O konkurencje z wykorzystaniem sprzętu strażackiego i ratowniczego zadbali strażacy z OSP Gorce. Podczas zabawy można było także spróbować swoich sił w konkurencjach przygotowanych przez boguszowski OSiR tj. slalom w alkogoglach, strzały do bramki, kręcenie hula-hopem, skakanie na skakance, rzuty do celu, itp. Wręczono blisko 300 medali i tyleż samo upominków. Olbrzymią atrakcją okazała się możliwość dokładnego „zwiedzenia” radiowozów policyjnych. Chętnych by choć na chwilę usiąść za kierownicą, wypróbować mówienia przez megafon, czy też uruchomienia policyjnego „koguta” nie brakowało. Ponadto wałbrzyska policja przeprowadziła znakowanie rowerów.

W ramach imprezy ustawiono także stoisko charytatywne na rzecz KP Górnik Boguszów-Gorce. Zawodnicy klubu, który awansował do IV ligi, serwowali uczestnikom imprezy przepyszne ciasta, oranżadki „z woreczka” oraz grillowane kiełbaski za symboliczny wrzut do puszki.
Oprawę muzyczną imprezy zapewnili: Moises Bethencourt, który wraz ze swoimi muzykami zaprezentował latynoskie przeboje oraz zespół Sekret grający mieszkańcom Boguszowa-Gorc do tańca.

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~Halina 29-08-2017 18:18
Było super. Brawa dla organiazatorów.
~Patole 29-08-2017 22:05
Sami beneficjenci 500+, z podatkow uczciwie pracujacych...
~uczciwie pracujący 30-08-2017 9:58
Rzeczywiście jesteś patol więc lepiej nie wychodź z domu żeby nie zaśmiecać fajnych imprez...
~Anulka 31-08-2017 17:23
Dzięki za ekstra zabawę. Chcemy jeszcze i prosimy częściej!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group