Wtorek, 3 sierpnia
Imieniny: Lidii, Nikodema
Czytających: 2739
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Romano Dzipen

Niedziela, 6 października 2019, 11:15
Aktualizacja: Wtorek, 8 października 2019, 8:34
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych: Romano Dzipen
Fot. Robert Bajek
W Sali Łańcuszkowej na terenie Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu odbył się wczoraj 2. Charytatywny Koncert Muzyki Romskiej.

W koncercie, którego pomysłodawcą, inicjatorem i dyrektorem artystycznym jest Angelo Ciureja - zwycięzca IX edycji konkursu "Wałbrzych Ma Talent", udział wzięli między innymi Justyna Medeksza - wokalistka, zwyciężczyni IV edycji konkursu "Wałbrzych Ma Talent", Ula Jarosiewicz - tancerka, instruktor tańca cygańskiego, choreograf, założycielka i liderka Grupy Tańca Cygańskiego "Ula Jarosiewicz & Miro Iło" i Angelo Ciureja z Zespołem Cygańskim "Romano Drom". Koncert prowadziła Izabela Rakoczy - Prezes Zarządu Fundacji Pomocy Dzieciom i Młodzieży "Salvator" i Beata Kijewska - pedagog, a także Angelo Ciureja.

Hasło koncertu brzmiało: "Wędrowałem długimi drogami, napotkałem szczęśliwych Cyganów...". Warto zaznaczyć, że w organizację tego wydarzenia włączyła się Fundacja Pomocy Dzieciom i Młodzieży "Salvator". Cały dochód z pierwszej edycji Charytatywnego Koncertu Muzyki Romskiej, który odbył się w maju br. został przekazany na wakacyjny wyjazd dzieci z domów dziecka Fundacji "Salvator". Ty razem również dochód z koncertu zostanie przekazany na rzecz podopiecznych Fundacji "Salvator".

Twoja reakcja na artykuł?

6
67%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
11%
Złości
2
22%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group