Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 3573
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat wałbrzyski: Rowerem elektrycznym – aktywniej i z czystszym powietrzem

Wtorek, 6 lutego 2018, 10:22
Autor: red
powiat wałbrzyski: Rowerem elektrycznym – aktywniej i z czystszym powietrzem
Fot. UM Głuszyca
Sygnatariusze deklaracji współpracy na rzecz „Ograniczenia niskiej emisji i promowania aktywnego trybu życia z wykorzystaniem rowerów elektrycznych”– burmistrzowie Głuszycy, Jedliny–Zdroju i Świeradowa–Zdroju zawarli w dniu 2 lutego w Urzędzie Miejskim w Głuszycy porozumienie z Firmą Eko–Bike.

Na mocy porozumienia reprezentujący ww. gminy - Roman Głód, Leszek Orpel, Roland Marciniak - oraz Grzegorz Szczygieł z Eko-Bike przewidują organizację cyklicznie odbywających się zlotów osób jeżdżących na rowerach elektrycznych w Głuszycy, Jedlinie-Zdroju i Świeradowie –Zdroju w połączeniu z promocją działań w zakresie ograniczenia niskiej emisji.

Pierwszy „Electro-bike Tour” odbędzie się w Jedlinie-Zdroju 8 kwietnia, następny 9 czerwca w Świeradowie-Zdroju, trzeci zaś w Głuszycy w dniu 30 września.

Porozumienie zakłada także certyfikację wypożyczalni rowerów elektrycznych, które 21 marca mają zostać otwarte w Głuszycy i Jedlinie-Zdroju. Od września 2017 roku w Świeradowie-Zdroju funkcjonuje już wypożyczalnia rowerów elektrycznych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group