Piątek, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 4682
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Walim: Rowerowe podsumowanie roku

Piątek, 15 grudnia 2017, 8:37
Autor: red
REGION, Walim: Rowerowe podsumowanie roku
Fot. użyczone
Trasy liczące po 20, 30 a nawet 40 kilometrów pokonywali w 2017 roku członkowie Walimskiej Akademii Rowerowej. 14 grudnia w hali sportowej w Walimiu sekcja podsumowała tegoroczne działania.

Około 30 osób, w tym dorośli i dzieci z terenu gminy przejechało jednośladem wiele kilometrów.
- W tym roku było to w sumie kilkanaście wycieczek, co najmniej jedna w miesiącu, a wyjazdy realizowane były od marca do listopada. Za cel obieraliśmy ciekawe miejsca w naszym regionie, np. szczyt góry Sowa, Mauzoleum Hitlera w Wałbrzychu, czy Jezioro Bystrzyckie. Jeździliśmy też po trasach rowerowych i braliśmy udział w Lidze MTB XC. Organizowaliśmy także rowerowe przeglądy wiosenne. Jak zwykle towarzyszyło nam wiele przygód, emocji, ale wraz z nimi szły wysiłek, pot i chęći - podsumowuje Artur Jarczok, kierownik Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu i koordynator Walimskiej Akademii Rowerowej.

Podczas uroczystego zakończenia projektu wyświetlona została prezentacja z pamiątkowymi filmami i zdjęciami z całego 2017 roku, a każdy cyklista uczestniczący w projekcie otrzymał medal pamiątkowy i paczkę słodyczy.

Przypominamy, że do WAK-u może wstąpić każdy: zarówno dziewczynki, jak i chłopcy, młodzież, dorośli, bez względu na wiek. Akademia realizowana jest w ramach otwartego konkursu ofert dla organizacji pożytku publicznego Gminy Walim.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group