Czwartek, 22 lutego
Imieniny: Marty, Magłorzaty, Piotra
Czytających: 5517
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Rozbił zaparkowane auta

Wtorek, 2 marca 2021, 6:49
Autor: red
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Rozbił zaparkowane auta
Fot. KMP Wałbrzych
Trzech kierujących z orzeczonymi przez sąd zakazami sądowymi zatrzymali w od soboty policjanci ruchu drogowego. Jeden z przestępców dodatkowo był kompletnie pijany.

W sobotni wieczór funkcjonariusze ruchu drogowego pełnili służbę w rejonie gminy Stare Bogaczowice. Około godziny 19:30 otrzymali zgłoszenie, że 67-letni mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego w Strudze porusza się pojazdem bez uprawnień i pod wpływem alkoholu, a przy tym rozbił dwa zaparkowane pojazdy. Podczas przeprowadzonej przez policjantów kontroli drogowej, badanie na zawartość alkoholu wykazało u mężczyzny 1,89 promila tej substancji w organizmie. Ponadto miał on decyzją Sądu Rejonowego w Wałbrzychu wydany w 2013 roku zakaz kierowania pojazdami.

W sobotę przed północą – funkcjonariusze tego samego pionu postanowili sprawdzić uprawnienia przejeżdżającego przez ul. Piłsudskiego w Wałbrzychu samochodem osobowym kierującego. Podczas wykonywanych czynności mundurowi ustalili, że 21-letni mieszkaniec naszego miasta ma obowiązujący od 2019 roku zakaz kierowania pojazdami wydany przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu.

Ostatni z zatrzymanych przestępców drogowych poruszał się główną ulicą Jugowic. 45-letni mieszkaniec Jedliny-Zdroju miał wydany również przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu od zeszłego roku zakaz kierowania pojazdami.

Za popełnione przestępstwa drogowe trzem mężczyznom grozi kara pozbawienia wolności do lat 5, dożywotni zakaz kierowania pojazdami oraz wysoka grzywna.

Twoja reakcja na artykuł?

1
4%
Cieszy
4
15%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
4%
Smuci
3
12%
Złości
17
65%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group