Głuszyca: Rozbili Włókniarza

Poniedziałek, 5 października 2020, 11:38
Aktualizacja: 11:48
Kolejną wygraną na swoim koncie zapisali piłkarze wałbrzyskiego Górnika.

Tym razem ich łupem padła wygrana w Głuszycy z miejscowym Włókniarzem. Wałbrzyszanie wspierani przez około 200 kibiców pojechali do Głuszycy w roli faworyta, ale chyba sami nie spodziewali się, że wygrana przyjdzie im tak łatwo. Losy meczu zostały rozstrzygnięte już do przerwy, bowiem po 45 minutach było 0-7, a łupem bramkowym podzielili się Hallyson (3 gole), Sobiesierski, Niedźwiedzki, Chajewski i Rosicki. W drugiej części do bramki Głuszycy ponownie trafił Chajewski, a także swoje gola dorzucił Rzeszotko.

Włókniarz Głuszyca - Górnik Wałbrzych 0-9 (0-7)

Włókniarz: Pastuła - Chmielarz, Kaźmierczak, Kulik, Literski, Maciąg, Pietras, Pydych (46' Steciuk), Ręczkowski, Rzeczkowski, Walkowicz (74' Kosior)

Górnik: Bińkowski - Orzech, Hallyson (54' Rzeszotko), Biskup. Frączek, Krawczyk (64' Marciniak), Niedźwiedzki (60' Budzyński), Rosicki, Smoczyk, Sobiesierski, Chajewski.