Środa, 12 czerwca
Imieniny: Jana, Leona
Czytających: 6794
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Rozdawali żonkile kierowcom

Sobota, 30 kwietnia 2022, 6:41
Autor: red
Wałbrzych: Rozdawali żonkile kierowcom
Fot. KMP Wałbrzych
Wałbrzyscy policjanci ruchu drogowego wzięli udział w szlachetnej akcji "Żonkilowa Kwesta”, której celem jest niesienie pomocy podopiecznym hospicjów. Wolontariusze podczas wspólnych kontroli z mundurowymi zachęcali kierujących do wsparcia tej inicjatywy i rozdawali żonkile oraz specjalnie przegotowane na tą akcje naklejki.

Od niedzieli na ternie całego miasta i powiatu trwa akcja „Żonkilowa kwesta”, której celem jest zbiórka pieniędzy na rzecz podopiecznych hospicjów. W tym roku kwesta dedykowana jest nie tylko podopiecznym tego wałbrzyskiego, ale także Miejskiego Hospicjum we Lwie, które zmaga się już nie tylko z cierpieniem swoich podopiecznych, ale także skutkami wojny na Ukrainie.

Policjanci ruchu drogowego wałbrzyskiej komendy wzięli udział w tym szlachetnym przedsięwzięciu i wspólnie z wolontariuszami w okolicy dwóch wałbrzyskich szkół podstawowych prowadzili kontrole kierujących. Funkcjonariusze podczas wspólnych działań zwracali szczególną uwagę na stan trzeźwości kierujących, przypominając najważniejszą zasadę „Piłeś – nie jedź!”. Wszyscy skontrolowani kierujący chętnie wspierali podopiecznych wałbrzyskiego i lwowskiego hospicjum, a za wzorową postawę zostali przez młodych wolontariuszy nagrodzeni żonkilami – symbolem akcji.

Twoja reakcja na artykuł?

6
46%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
8%
Nudzi
1
8%
Smuci
0
0%
Złości
5
38%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (11)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group