Środa, 14 kwietnia
Imieniny: Justyny, Waleriana
Czytających: 2105
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Rozkład jazdy wiosna 2017

Piątek, 10 marca 2017, 6:31
Autor: red
Wałbrzych/REGION: Rozkład jazdy wiosna 2017
Fot. red
12 marca wchodzi w życie nowy, wiosenny rozkład jazdy, który będzie obowiązywał do 10 czerwca. Z nadejściem wiosny kończy się czas względnego spokoju na torach – ruszają prace budowlane, dzięki którym występować będą utrudnienia w podróży.

D6: Wrocław - Wałbrzych - Jelenia Góra - Szklarska Poręba Górna

Zakres robót na linii 274 spowoduje bardzo duże zmiany w kształcie oferty. Poszczególne pociągi będą kursować nawet w siedmiu wariantach, przy czym niektóre z nich będą obowiązywać tylko jeden dzień. Stabilnie (jednowariantowo) odjeżdżać będą tylko poranne pociągi w kierunku do Wrocławia. Pociągi w przeciwpotoku będą miały znacząco wydłużony czas jazdy - np. poranny skład do Jeleniej Góry wyruszy już o 4:30 (37 minut wcześniej). Ze względu na bardzo nieczytelny rozkład jazdy, tu również przygotujemy eksperymentalną ulotkę - w której będzie uwidocznionych mniej wariantów (tylko najwcześniejsze godziny odjazdu, wraz z informacją o wielkości możliwego odchylenia). Oczywiście, wersja klasyczna będzie dostępna na www.

D15: Wałbrzych - Kłodzko - Kudowa-Zdrój / Międzylesie

Pomiędzy Nową Rudą a Głuszycą w dniach 5-9 czerwca będą prowadzone roboty torowe, kursować będzie zastępcza komunikacja autobusowa.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group