Piątek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 4532
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Rozpocznij studia zimą

Środa, 27 stycznia 2010, 15:57
Aktualizacja: 15:59
Autor: Dominika Krawczyk
Wałbrzych: Rozpocznij studia zimą
Fot. Dominika Krawczyk
Jeśli ominęła was jesienna rekrutacja, to teraz macie szanse zacząć studia zimą. PWSZ ogłosiło dodatkowy nabór na kierunku Kosmetologia i Turystyka.

Kosmetologia to jeden z najmodniejszych obecnie kierunków kształcenia i najnowszy w ofercie dydaktycznej PWSZ w Wałbrzychu. Studia na tym kierunku ruszyły dopiero w październiku. Podobnie jak Turystykę i Rekreację można studiować go zupełnie za darmo, korzystając z przygotowanych i dostosowanych już przez uczelnię pomieszczeń i gabinetów specjalistycznych.

- Kosmetologia ruszyła późno i nie było czasu, żeby ją właściwie rekrutować we wrześniu. Dlatego ogłaszamy dodatkowy nabór - wyjaśnia Edward Szewczak, kierownik Działu Nauczania i Spraw Studenckich. - Takie są czasy, że trzeba rekrutować tak naprawdę cały rok. Mamy semestralny system zaliczania, więc nabór też prowadzony jest semestralnie.

Propozycja może okazać się szczególnie atrakcyjna dla osób, które z różnych powodów nie zostały wcześniej przyjęte na studia lub zamierzają zmienić profil kształcenia. Póki co można także rozpocząć studia na drugim, dodatkowym kierunku, również za darmo.
Zasady rekrutacji są dokładnie takie same jak we wrześniu. Należy złożyć podanie na kwestionariuszu uczelni, świadectwo maturalne i ukończenia szkoły ponadgimnazjalnej, a także kserokopię dowodu osobistego wraz z czterema fotografiami, orzeczenie lekarza medycyny pracy i dowód wpłaty opłaty rekrutacyjnej w wysokości 85 zł.

Dodatkowy nabór trwa do 12 lutego, a wszelkie informacje uzyskać można w Dziale Nauczania i Spraw Studenckich.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group