Wtorek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 1503
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Rozpoczynamy piłkarską wiosnę w niższych ligach

Wiadomości: Dolny Śląsk
Czwartek, 17 marca 2011, 22:29
Aktualizacja: Piątek, 18 marca 2011, 13:42
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W nadchodzący weekend na murawie po raz pierwszy w tym roku w walce o ligowe punkty zaprezentują się zawodnicy z niższych lig, począwszy od IV–ligi, a kończąc na klasie A. Przerwę mają jeszcze natomiast piłkarze występujący w klasy B, po raz pierwszy na boisku pojawią się 2 i 3 kwietnia.

Weekendowy piłkarski rozkład jazdy

IV-liga
Kuźnia Jawor – MKS Szczawno Zdrój (19 marca, 15:30)
BKS Bobrzanie Bolesławiec – Karkonosze Jelenia Góra (19 marca, 15:00)
Prochowiczanka Prochowice – Miedź II Legnica (19 marca, 15:00)
Strzelinianka Strzelin – Ślęza Wrocław (19 marca, 15:00)
Piast Żmigród – GKS Kobierzyce (20 marca, 15:00 – Rawicz)
Piast Zawidów – Konfeks Legnica (19 marca, 15:00)
Orkan Szczedrzykowice – Puma Pietrzykowice (20 marca, 14:00)
Chrobry II Głogów – Bielawianka Bielawa (20 marca, 11:00)

Tabela IV-ligi
1. Bielawianka – 16 – 37 – 48:13
2. Prochowiczanka – 16 – 33 – 30:18
3. Miedź II – 16 – 32 – 39:19
4. Strzelinianka – 16 – 29 – 35:18
5. Ślęza – 16 – 28 – 18:18
6. GKS – 16 – 27 – 28:20
7. Konfeks – 16 – 27 – 34:29
8. BKS – 16 – 21 – 19:18
9. Piast Z. – 16 – 20 – 31:33
10. Piast Ż. – 16 – 19 – 18:21
11. Kuźnia – 16 – 18 – 19:33
12. Chrobry II – 16 – 17 – 24:45
13. Puma – 16 – 14 – 20:33
14. Karkonosze – 16 – 13 – 14:24
15. MKS – 16 – 13 – 14:38
16. Orkan – 16 – 10 – 23:34

liga okręgowa
Pogoń Pieszyce – AKS Strzegom (19 marca, 15:00)
Victoria Świebodzice – Unia Złoty Stok (19 marca, 15:00)
Nysa Kłodzko – Zjednoczeni Ścinawka Średnia (20 marca, 15:00)
Biały Orzeł Mieroszów – Kryształ Stronie Śląskie (19 marca, 15:00)
Podzamcze Wałbrzych – Włókniarz Kudowa Zdrój (19 marca, 15:00)
Stal Świdnica – Zjednoczeni Żarów (20 marca, 15:00)
Grom Witków – Górnik Boguszów-Gorce (19 marca, 15:00)
Sparta Ziębice – Iskra Jaszkowa Dolna (19 marca, 15:00)

Tabela okręgówki
1. AKS – 15 – 37 – 43:19
2. Stal – 15 – 29 – 41:29
3. Zjednoczeni Ż. – 15 – 28 – 27:16
4. Victoria – 15 – 28 – 39:24
5. Grom – 15 – 26 – 34:17
6. Unia – 15 – 24 – 32:21
7. Pogoń – 15 – 22 – 26:24
8. Kryształ – 15 – 20 – 25:31
9. Biały Orzeł – 15 – 19 – 24:33
10. Iskra – 15 – 18 – 19:23
11. Nysa – 15 – 17 – 17:23
12. Górnik – 15 – 16 – 14:23
13. Podzamcze – 15 – 15 – 26:38
14. Zjednoczeni Ś. – 15 – 15 – 22:34
15. Sparta – 15 – 14 – 16:26
16. Włókniarz – 15 – 7 – 19:43

klasa A
Unia Jaroszów – Zagłębie Wałbrzych
Czarni Wałbrzych – LKS Bystrzyca Górna
Skalnik Czarny Bór – Wenus Nowice
Gwarek Wałbrzych – Koliber Ściechów
Zieloni Mrowiny – Cukrownik/Polonia Pszenno
Podgórze Wałbrzych – Wierzbianka Wierzbna
Karolina Jaworzyna Śląska – Victoria Tuszyn
Sudety Dziećmorowice – Granit Roztoka

Tabela klasy A
1. LKS – 15 – 32 – 42:19
2. Skalnik – 15 – 30 – 46:23
3. Sudety – 15 – 30 – 40:22
4. Cukrownik – 15 – 29 – 41:19
5. Karolina – 15 – 28 – 45:27
6. Gwarek – 15 – 26 – 29:19
7. Zagłębie – 15 – 26 – 30:18
8. Koliber – 15 – 24 – 35:26
9. Unia – 15 – 20 – 34:29
10. Wenus – 15 – 20 – 27:35
11. Wierzbianka – 15 – 18 – 18:32
12. Czarni – 15 – 16 – 28:36
13. Granit – 15 – 16 – 27:41
14. Podgórze – 15 – 10 – 20:55
15. Zieloni – 15 – 10 – 26:53
16. Victoria – 15 – 9 – 20:54

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group