Poniedziałek, 21 czerwca
Imieniny: Alicji, Alojzego
Czytających: 3114
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: ROZTAŃCZONE FERIE SZKOLNE

Środa, 11 stycznia 2012, 13:27
Aktualizacja: 13:34
Autor: RED
Wałbrzych: ROZTAŃCZONE  FERIE  SZKOLNE
Fot. organizatorzy
Zespół Pieśni i Tańca "Wałbrzych" przygotował dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i pierwszych klas szkół ponadgimnazjalnych bardzo atrakcyjny program na okres zbliżających się ferii zimowych.

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych, gimnazjalistów oraz uczniów pierwszych klas szkół ponadgimnazjalnych, do spędzenia czasu zimowych ferii szkolnych na WARSZTATACH TANECZNYCH, prowadzonych przez instruktorów Zespołu Pieśni i Tańca „Wałbrzych”.

Na chętnych czekamy od 16 do 28 stycznia 2012 roku, codziennie od poniedziałku do piątku, w godzinach od 15.00 do 17.00. Uczniów szkół podstawowych zapraszamy w poniedziałki, wtorki i czwartki. Gimnazjalistów i uczniów pierwszych klas szkół ponadgimnazjalnych - w środy i piątki. Koszt uczestnictwa to jedyne 25,- złotych.

W pierwszym tygodniu ferii, równolegle odbywać się będą zajęcia rówieśników z grup artystycznych Zespołu, przygotowujących się intensywnie do swoich dwóch najbliższych koncertów. Korzystając z okazji, już dziś zapraszamy wszystkich wałbrzyszan i miłych gości na:

• koncert dedykowany osobom i instytucjom „Zasłużonym dla miasta Wałbrzych” – w siedzibie Teatru Dramatycznego w Wałbrzychu, dnia 20 stycznia (piątek) na godzinę 20.00 – wstęp za bezpłatnymi zaproszeniami kolportowanymi przez Teatr Dramatyczny (ilość miejsc ograniczona),
• inscenizację 3 – aktowych Jasełek w wykonaniu grup dziecięcych Zespołu Pieśni i Tańca „Wałbrzych” – w dniu 22 stycznia (niedziela) na godzinę 15.30 do Auli Państwowej Szkoły Zawodowej w Wałbrzychu, przy ul. Zamkowej. Wstęp wolny.

W trakcie zajęć instruktorzy pomogą dzieciom wypracować świadomość własnego ciała, poszukać sposobów opowiedzenia tańcem o sobie, przełamać skrępowanie w stosunku do rówieśników, nawiązać partnerską współpracę w grupie, nabyć umiejętności technik wielu tańców: współczesnego, standardowego i latynoamerykańskiego.

Ferie szkolne z tańcem są atrakcyjną ofertą artystyczną dla młodych ludzi, którzy z różnych przyczyn spędzają czas wolny od nauki w mieście. To szansa na poznanie "alfabetu tańca", na samodzielne wykorzystanie tanecznego języka i co najważniejsze, na twórcze wyrażenie siebie. Profesjonalni instruktorzy, pracując z dziećmi i młodzieżą, mogą podzielić się swoim doświadczeniem zawodowym, mają szansę zaprezentowania swoich metod pracy, a także wskazania potrzeb i wrażliwości młodego człowieka.

Najlepszym uczestnikom warsztatów tanecznych zaproponujemy dalszą współpracę, w ramach grup artystycznych Zespołu Pieśni i Tańca „Wałbrzych”.

Informacje i zapisy w sekretariacie Zespołu Pieśni i Tańca "Wałbrzych"
ul. Andersa 185, 58-304 Wałbrzych (Biały Kamień, obiekt WOK)
tel. 74/6664260, tel/fax 74/8481525
sekretariat@zpit.pl www.zpit.pl

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group