Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 3418
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Roztańczone ferie szkolne

Piątek, 28 stycznia 2011, 7:49
Aktualizacja: 7:49
Autor: red
Wałbrzych: Roztańczone ferie szkolne
Fot. red
Zapraszamy do spędzenia okresu ferii szkolnych z Zespołem Pieśni i Tańca "Wałbrzych, w ramach warsztatów tanecznych prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów tańca.

Zespół Pieśni i Tańca „Wałbrzych” czeka na chętnych od 14 do 25 lutego 2011 roku, codziennie od poniedziałku do piątku, od godziny 10.00. Koszt uczestnictwa to jedynie 25 złotych. Po zakończeniu kursu, najlepsi będą mogli doskonalić swoje umiejętności w grupach artystycznych Zespołu.

Warsztaty taneczne będą prowadzone przez profesjonalnych instruktorów tańca, w ramach których pomogą oni wypracować świadomość własnego ciała, poszukać sposobów opowiedzenia tańcem o sobie, przełamać skrępowanie w stosunku do rówieśników, nawiązać partnerską współpracę w grupie, nabyć umiejętności technik wielu tańców: współczesnego, standardowego i latynoamerykańskiego.

Ferie szkolne z tańcem są atrakcyjną ofertą artystyczną dla młodych ludzi, którzy z różnych przyczyn spędzają czas wolny od nauki w mieście. To szansa na poznanie "alfabetu tańca", na samodzielne wykorzystanie tanecznego języka i co najważniejsze, na twórcze wyrażenie siebie. Profesjonalni artyści, pracując z dziećmi i młodzieżą, mogą podzielić się swoim doświadczeniem zawodowym, mają szansę zaprezentowania swoich metod pracy, a także wskazania potrzeb i wrażliwości młodego człowieka.

Zapisy w sekretariacie Zespołu Pieśni i Tańca "Wałbrzych", ul. Andersa 185, 58-304 Wałbrzych (Biały Kamień, obiekt WOK), tel: 74/6664260, tel/fax 74/8481525, sekretariat@zpit.pl

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group