W turnieju wzięło udział prawie 140 dzieci, które zaprezentowały dla zgromadzonej publiczności swoje taneczne umiejętności. Wszyscy młodzi wykonawcy zostali uhonorowani okolicznościowymi medalami oraz dyplomami. Impreza została zakończona słodkim poczęstunkiem.
Roztańczone OSK [FOTO]
Audio
Czytaj na głos
18 stycznia w Ośrodku Społeczno–Kulturalnym Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” w Wałbrzychu odbył się turniej tańca uczestników treningów organizowanych przez Studio Tańca CARMEN.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.