Piątek, 2 czerwca
Imieniny: Marianny, Piotra
Czytających: 4023
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Rozwój gospodarki

Piątek, 4 lutego 2022, 9:27
Autor: red
Wałbrzych: Rozwój gospodarki
Fot. JAZ
Wczoraj w Przemysłowym Sercu Wałbrzycha odbyło się oficjalne otwarcie hali produkcyjno–magazynowej przy ul. Villardczyków 17 wybudowanej przez Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną "INVEST–PARK".

Obiekt powiększy ofertę inwestycyjną Wałbrzyskiej Strefy dedykowany pod wynajem głównie dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców, którzy dzięki temu stworzą dla mieszkańców regionu nowe miejsca pracy.

- Uroczystość to bez wątpienia kolejny kamień milowy w historii Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST-PARK", a także w historii Wałbrzycha. Chwila tym bardziej szczególna zarówno dla przedsiębiorców jak i naszej lokalnej społeczności, ponieważ zbiega się z obchodzonym w tym roku jubileuszem 25-lecia Wałbrzyskiej Strefy. W ramach kolejnej strategicznej inwestycji oddajemy do użytku przeszło 6 tys. m² powierzchni użytkowej, na którą składać się będą nowoczesne hale przemysłowe, doposażone centra szkoleniowe i dobrze skomunikowana przestrzeń biurowa – mówi Piotr Wojtyczka, prezes zarządu WSSE "INVEST-PARK".
- Dwie bliźniacze hale powstaną w Brzegu i Nysie, a także we Wrześni. To z pewnością będzie mocny inwestycyjny bodziec, który przyciągnie na Opolszczyznę i Wielkopolskę nowych inwestorów – dodaje Paweł Kurtasz, wiceprezes zarządu WSSE "INVEST-PARK".

Twoja reakcja na artykuł?

6
67%
Cieszy
3
33%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (13)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group