Wtorek, 16 czerwca
12°C Jelenia Góra
reklamy

Rusza budowa skateparku

Audio

Czytaj na głos

Autor: Gmina Mieroszów 1 min czytania

Bardzo dobre wiadomości dla wszystkich aktywnych mieszkańców Gminy Mieroszów i tych młodszych i tych starszych.

Rozpoczyna się budowa Skateparku, modernizacja pomieszczeń socjalnych Boiska Orlik oraz Bullodromu. Wykonawca robót Firma Sk8yard Sp. z o.o. w Krakowie.

Wartość zadania - milion 111 tysięcy 305 złotych. Gmina Mieroszów pozyskała środki finansowe z Ministerstwa Sportu i Turystki w wysokości 555 tysięcy 652,50 złotych w ramach Programu Modernizacji Kompleksów Sportowych "ORLIK" 2024. Przewidywany termin realizacji zadania 30 września 2025 roku.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka