Sobota, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 3679
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat wałbrzyski: Ruszył konkurs – tylko dla dziewcząt

Piątek, 18 maja 2012, 15:48
Aktualizacja: 15:48
Autor: red
powiat wałbrzyski: Ruszył konkurs – tylko dla dziewcząt
Fot. red
Jeśli marzy ci się popularność, książęcy tytuł i niezwykłe nagrody, a do tego zamieszkujesz Ziemię Wałbrzyską – ten konkurs jest dla ciebie!

„Mieszkanka Ziemi Wałbrzyskiej Księżniczką Małgorzatą” to inicjatywa skierowana do młodych dam, które mają ochotę na kilka chwil zamienić się w ... księżniczkę! Ale to dopiero początek atrakcji związanych z konkursem. Oprócz tego zaszczytnego tytułu, laureatka otrzyma profesjonalną sesję zdjęciową w malowniczym Zamku Grodno! Przygotują ją do tego profesjonalni fryzjerzy, wizażyści i styliści! Takie fotografie są na wagę złota – nawet sławne i uznane foto-modelki musiały by się sporo natrudzić, by zostać sfotografowane w niezwykłych wnętrzach „Grodna”. A jeśli dodatkowo chcesz związać swoją przyszłość z modelingiem – takie portfolio to krok milowy w twojej karierze! Laureatka otrzyma zdjęcia zarówno w formie elektronicznej jak i profesjonalny album z fotografiami w dużym formacie! Zdjęcia trafią do mediów patronujących akcję, co przysporzy zwyciężczyni sporą popularność!

Dodatkowo biżuteria wartości 200 zł ufundowana przez firmę Glitter dla trzech pierwszych miejsc, darmowa wizyta w salonie fryzjerskim „RENE”, dyplomy i uroczyste wręczenie nagród, a to wszystko za... jedno twoje zdjęcie!

Z uwagi na waszą wygodę, głosowanie odbędzie się na facebooku. Oddawać głosy będą mogli wszyscy twoi znajomi!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group