Czwartek, 18 sierpnia
Imieniny: Heleny, Karoliny
Czytających: 2949
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Ruszyły castingi do projektu "Wałbrzych ma Talent"

Niedziela, 25 lutego 2018, 10:07
Aktualizacja: 18:59
Autor: Robert Bajek
Wałbrzych: Ruszyły castingi do projektu "Wałbrzych ma Talent"
Fot. Robert Bajek
W Wałbrzyskim Ośrodku Kultury na Piaskowej Górze odbyły się wczoraj pierwsze eliminacje w ramach konkursu "Wałbrzych ma Talent".

Organizatorem konkursu "Wałbrzych ma Talent" jest Wałbrzyski Ośrodek Kultury. Konkurs skierowany jest do mieszkańców Aglomeracji Wałbrzyskiej - osób indywidualnych, solistów, grup i zespołów, którzy podczas pięciominutowego występu zaprezentują Jury swoje zdolności i talenty. W konkursie nie ma ograniczeń wiekowych. Uczestnicy występują w dwóch kategoriach wiekowych: do 12 roku życia oraz 13 i więcej lat. Pula nagród w konkursie wynosi 3 000 złotych. Zwycięzcy mogą też liczyć na opiekę impresaryjną WOK-u.

Wczoraj swoimi zdolnościami popisywali się soliści, natomiast zespoły będą miały swój casting 7 kwietnia. Oczywiście jeżeli jakiś solista zdecyduje się jeszcze wziąć udział w konkursie, to będzie miał taką możliwość, podczas castingu dla zespołów. Finał konkursu zostanie rozegrany w dniach 25-26 maja, podczas Dni Wałbrzycha. O awansie do finału decydować będzie Jury w składzie: Barbara Szeligowska, Paweł Gołębiowski, Jurand Wójcik, Bartosz Miszczuk, Marta Zarzecka i Joanna Kakuba. Warto zaznaczyć, że jest to już ósma edycja konkursu "Wałbrzych ma Talent".

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group