Wtorek, 23 czerwca

Rywalizacja na kortach

Audio

Czytaj na głos

Autor: PAW 1 min czytania

18 czerwca rozegrano Turniej Tenisa Ziemnego. Impreza odbyła się na kortach obiektu sportowego przy ul. Grodzkiej.

Zawodnicy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych: mężczyźni do 50 lat i +51. Podczas rozgrywek zorganizowana została zbiórka aluminiowych opakowań po napojach. Turniej zorganizowany został przez Ośrodek Społeczno-Kulturalny Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” oraz Fundację na Rzecz Odzysku Opakowań Aluminiowych RECAL.

Wyniki:

Kat. Mężczyźni do 50 lat:
1. Jacek Bilski
2. Bogumił Chodzyński
3. Damian Rohacz
4. Damian Komor
5. Mateusz Bronek
6. Wojciech Simm

Kat. Mężczyźni +51 lat:
1. Jarosław Kloc
2. Andrzej Mozołowski
3. Witold Szyperski

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka