Piątek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 3560
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Świebodzice: Są jeszcze bilety na Balet Bieriozka

Piątek, 26 marca 2010, 8:28
Aktualizacja: 8:29
Autor: PAW
Osoby chcące zobaczyć występ moskiewskiego Baletu Bieriozka mają jeszcze taką szansę. Są jeszcze w sprzedaży bilety na to wydarzenie sceniczne.

Światowej sławy Balet Bieriozka wystąpi 17 kwietnia o godzinie 19.00 w Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR w Świebodzicach.

Bilety w cenie od 60 zł do 120 zł można nabyć m.in. w: POLKAM- PRZEBIEG 4 w Wałbrzychu, Hali Sportowo-Widowiskowej w Świebodzicach, Wydziale Promocji, Informacji i Współpracy Zagranicznej w Świebodzicach, Biurze Podróży - Rynek 31 Świdnica, Filharmonii Wałbrzyskiej, Sanatorium Uzdrowiskowym - „Dom Zdrojowy” w Szczawnie-Zdroju, Biurze Turystycznym „JOLKA” w Wałbrzychu, Wałbrzyskim Ośrodku Kultury i w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie-Zdroju.

Fenomen artystyczny baletu polega na tańcu w korowodzie, ze skomplikowanym układem choreograficznym, który w połączeniu z przepięknymi strojami staroruskiej kultury, sprawia wrażenie, że artyści nie tańczą, a płyną po scenie.

Artyści występowali na największych scenach teatralnych i koncertowych świata wzbudzając zachwyt i podziw publiczności. Wielu z nich występowało również w Chórze Aleksandrowa i zespole Red Star.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group