Niedziela, 26 marca
Imieniny: Larysy, Teodora
Czytających: 2829
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Salomonowa decyzja komisji

Piątek, 4 lutego 2011, 7:39
Aktualizacja: 14:02
Autor: Sven
Wałbrzych: Salomonowa decyzja komisji
10 lutego zadecydują się dalsze losy Longina Rosiaka
Fot. Sławomir Pawlik
Komisja ds. Funkcjonowania Powiatu nie poparła wniosku prezydenta Kruczkowskiego dotyczącego zwolnienia z pracy w Urzędzie Miasta Longina Rosiaka.

W trakcie posiedzenia Komisji ds. Funkcjonowania Powiatu rozpatrywany był wniosek prezydenta Wałbrzycha o wyrażenie zgody na zwolnienie z pracy w Biurze Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta.

Przypomnijmy, że Piotr Kruczkowski chce zwolnić z pracy Longina Rosiaka twierdząc, że: „Pan Longin Rosiak dopuścił się ciężkiego naruszenia podstawowych obowiązków pracowniczych, polegającego na wykorzystywaniu zwolnienia lekarskiego niezgodnie z jego przeznaczeniem…”

W trakcie posiedzenia komisji, strony przedstawiły swoje stanowiska. Dodatkowo radni mieli szansę zapoznać się z dokumentami w czasie przerwy w obradach. Po przerwie radni nie podjęli dyskusji. W związku z tym, Przewodniczący Marcel Chećko zaproponował, by komisja nie wyrażała opinii w tej sprawie. Tym samym, każdy członek komisji we własnym sumieniu zdecyduje, jak zagłosować 10 lutego. Tego dnia odbędzie się sesja Rady Powiatu, w czasie której zostanie przegłosowany wniosek prezydenta.

Czyżby zanosiło się na pierwszy w tej kadencji zgrzyt w koalicji?

Czytaj również

Komentarze (30)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group