Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 3391
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Sam się zdradził

Piątek, 1 maja 2020, 8:23
Aktualizacja: Sobota, 2 maja 2020, 8:57
Autor: red
Wałbrzych: Sam się zdradził
Fot. KMP Wałbrzych
Policjanci zespołu wywiadowczego Komisariatu Policji II w Wałbrzychu w miniony wtorek po południu na ul. 1 maja zatrzymali 23–letniego mieszkańca naszego miasta. Podczas legitymowania funkcjonariusze zauważyli, że mężczyzna dziwnie się zachowuje. Okazało się, że posiadał przy sobie narkotyki.

Zainteresowanie wałbrzyskich policjantów 28 kwietnia przed godziną 17:00 wzbudził idący ul. 1 maja w Wałbrzychu młody mężczyzna. Podczas legitymowania 23-latek zaczął zachowywać się niespokojnie. Funkcjonariusze nabrali podejrzeń, że może mieć narkotyki, co chwilę później potwierdziło się. Wałbrzyszanin w jednej z kieszeni posiadał zawiniątko z narkotykami w postaci marihuany.

W trakcie dalszych czynności z zatrzymanym funkcjonariusze drugiego komisariatu dokonali przeszukania jednego z mieszkań przy ul. Niepodległości, ujawnili w lodówce, a następnie zabezpieczyli substancję psychotropową w postaci amfetaminy, z której można było przygotować blisko 300 porcji handlowych tego narkotyku.

23-latek odpowie teraz przed sądem za posiadanie środków psychotropowych oraz odurzających. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3. Prokurator Rejonowy w Wałbrzychu zastosował w stosunku do podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Twoja reakcja na artykuł?

1
7%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
7%
Nudzi
0
0%
Smuci
3
20%
Złości
10
67%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group