Piątek, 1 marca
Imieniny: Antoniego, Dawida, Radosława
Czytających: 4907
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Mieroszów: Sami odroczyli sobie wyroki

Wtorek, 28 listopada 2023, 8:49
Aktualizacja: 8:50
Autor: red
Wałbrzych/Mieroszów: Sami odroczyli sobie wyroki
Fot. KMP Wałbrzych
Dwóch kolejnych poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości mężczyzn trafiło wczoraj wieczorem w ręce wałbrzyskich i mieroszowskich policjantów.

W poniedziałek po godzinie 18:00 policjanci kryminalni wałbrzyskiej komendy udali się na ul. Prostą w Wałbrzychu, gdzie według ich informacji miała przebywać osoba poszukiwana przez wymiar sprawiedliwości dwoma listami gończymi. W trakcie legitymowania szybko potwierdziło się, że 35-letni mieszkaniec naszego miasta wyrokami Sądu Rejonowego w Wałbrzychu został skazany łącznie na pięć miesięcy pozbawienia wolności za oszustwo i naruszenie miru domowego. Mężczyzna noc spędził w policyjnej celi, a dzisiaj trafi do Aresztu Śledczego w Świdnicy. Następnie zostanie przewieziony do wyznaczonego zakładu karnego w Polsce.

Nie minęła godzina, a dzielnicowi Posterunku Policji w Mieroszowie, realizując informacje własne, udali się na ul. Forteczną w Wałbrzychu, gdzie zatrzymali 34-letniego mieszkańca naszego miasta, który był przez nich poszukiwany celem osadzenia w więzieniu na najbliższy rok i osiem miesięcy, po tym jak został skazany przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu dwoma wyrokami za przestępstwa narkotykowe oraz kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna również ostatnie godziny spędził w policyjnej celi, we wtorek przewieziony zostanie do Aresztu Śledczego w Świdnicy, skąd trafi do jednego z zakładów karnych na terenie naszego kraju.

Twoja reakcja na artykuł?

11
73%
Cieszy
1
7%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
7%
Złości
2
13%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group