Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 4401
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat wałbrzyski: Samochody dla strażaków

Środa, 29 kwietnia 2020, 11:21
Aktualizacja: Czwartek, 30 kwietnia 2020, 9:23
Autor: red
powiat wałbrzyski: Samochody dla strażaków
Fot. Michał Dworczyk
– W dobie panującej epidemii, równoległej walki z żywiołem ognia, który zaatakował Biebrzański Park Narodowy i perspektywie nadchodzącej suszy po raz kolejny zdajemy sobie sprawę jak wielkimi bohaterami naszej codzienności są strażacy – mówi Minister Michał Dworczyk.

- Za Waszą gotowość do niesienia pomocy i odwagę należą się słowa najwyższego uznania. Dzięki rządowemu dofinansowaniu na zakup 13 specjalistycznych pojazdów ratowniczo-gaśniczych dla jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej subregionu wałbrzyskiego przeznaczymy ponad 6,5 mln zł - dodaje Dworczyk.

W naszym regionie na pomoc finansowe i spore dofinansowanie do zakupu pojazdów mogą liczyć jednostki: OSP Grzędy, OSP Mieroszów, OSP Gorce.
- W styczniu tego roku zdeklarowaliśmy, że zabezpieczymy środki finansowe w budżecie gminy na zakup samochodu dla OSP w Mieroszowie. Informacja Ministra Michała Dworczyka jest konkretnym wsparciem dla poprawy bezpieczeństwa mieszkańców w naszej gminie. W imieniu druhów OSP i mieszkańców bardzo dziękujemy - komentuje tę dobrą wiadomość burmistrz Mieroszowa Andrzej Lipiński.

Twoja reakcja na artykuł?

6
60%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
10%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
30%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group