Piątek, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 1671
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Samochody terenowe w Galerii Victoria

Wiadomości: Wałbrzych
Sobota, 23 czerwca 2012, 7:19
Aktualizacja: 7:30
Autor: opr.red.
Fot. użyczone
W niedzielę, 24 czerwca 2012 r., na klientów wałbrzyskiej Galerii Victoria czeka wiele niezapomnianych wrażeń. Szczególnie dużo atrakcji przygotowano dla miłośników samochodów terenowych, którzy tego dnia odwiedzą centrum handlowe.

Wszyscy klienci, którzy w niedzielę w centrum handlowym dokonają zakupów o minimalnej wartości 50 zł, będą mogli przejechać się samochodem terenowym wraz z instruktorem po tzw. torze off-road wznoszącym się na wysokość 7 metrów nad ziemią. Ta specjalna mobilna konstrukcja przystosowana do jazdy samochodów terenowych, robi piorunujące wrażenie zarówno na oglądających, jak i pasażerach. Również w niedzielę klienci Galerii Victoria będą mieli okazję zobaczyć ciekawą, interaktywną wystawę z zakresu motoryzacji i mechaniki.

-Serdecznie zapraszamy mieszkańców Wałbrzycha i okolic do Galerii Victoria w najbliższą niedzielę. Jestem przekonany, że miłośnicy mocnych wrażeń będą się doskonale bawić oglądając pokazy samochodów terenowych na torze off-road. Zachęcam też do udziału w wystawie, podczas której będzie można dowiedzieć się jak działają różnego typu silniki czy jak powstają roboty” – powiedział Leszek Mazurek, dyrektor generalny Galerii Victoria.

4x4 mobilny tor off-road

W niedzielę, w godz. 10.00-19.00, przygotowano specjalny program rozrywkowy dla wszystkich miłośników mocnych wrażeń oraz wielbicieli motoryzacji. W programie akcji „4x4 mobilny tor off-road” zaplanowane zostały między innymi pokazy jazdy samochodami terenowymi, przejażdżki z instruktorem po mobilnym torze oraz gry, zabawy i konkursy z nagrodami o tematyce motoryzacyjnej. Organizatorzy nie zapomnieli także o najmłodszych, dla których przygotowano specjalny kącik samochodowy. Tor, który zobaczyć będzie można w niedzielę w Galerii Victoria, to jedna z niewielu w Europie mobilnych, rozkładanych konstrukcji tego typu. Z pewnością będzie to nie lada gratka dla wszystkich miłośników samochodów terenowych, jak również osób, które sporty motorowe takie jak off-road znają jedynie ze zdjęć.

Wystawa z zakresu motoryzacji i mechaniki

Również 24 czerwca w Galerii Victoria odbędzie się specjalna ekspozycja, gdzie młodzi wałbrzyszanie będą mieli okazję poznać tajniki zawodów takich, jak elektromechanik, operator obrabiarek skrawających, ślusarz czy technik mechatronik. Przygotowano nie tylko filmy o charakterze dydaktycznym, ale też różnego typu stanowiska, dzięki którym będzie można poszerzyć podstawową wiedzę z zakresu elektromechaniki, automatyki i dziedzin pokrewnych. Część ekspozycji stanowić będą, m.in. silniki spalinowe, benzynowe, wyroby aluminiowe oraz stalowe, a także działający silnik parowy. Klienci, którzy zdecydują się odwiedzić dział technik cyfrowych procesów graficznych czy automatyki, będą mogli zobaczyć jak powstają i działają roboty, jak wygląda obróbka cyfrowa obrazu oraz jak funkcjonuje model elektrowni wiatrowej z wentylatorem, sterowany za pomocą sterownika PLC.

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group